Креирање студентских налога

Сре, 2. Окт, 2019. у 8:56

Поштовани бруцоши,

Сада, када сте добили индексе, можете да креирате своје студентске налоге.

Налог се креира на СИП-у (Студентски Информативни Портал) по овим упутствима: упутства

Обратите пажњу да одабрано корисничко име служи да се формира ваша званична елфак и-мејл адреса.

Ако као кориснично име одаберете

janko.jankovic

Ваш и-мејл ће бити janko.jankovic@elfak.rs

Ваш и-мејл ћете користити за приступ курсевима за електронско учење: упутство за активирање налога

Напомена: увек се логујете са пуним елфак и-мејлом, са elfak.rs на крају, а не само са корисничким именом.

Помоћу елфак мејла приступате и вајерлес интернету у згради факултета.

На крају, помоћу елфак мејла ћете моћи да приступите Мајкрософт платформи за бесплатно преузимање софтвера (Azure), попут Windows или Visual Studio. Креирање налога на наш захтев неколико пута годишње ради техничка подршка Мајкрософта. Сви студенти који до почетка новембра креирају СИП налоге ће тог месеца добити и налог на Azure сајту.