Почело попуњавање Упитника за вредновање квалитета наставног процеса на МАС

Чет, 10. Јан, 2019. у 10:50

Почело је попуњавање Упитника за вредновање квалитета наставног процеса за све предмете на Мастер академским студијама.

Попуњавање упитника траје од уторка 8. јануара до краја јесењег семестра на МАС - петка 8. фебруара 2019.

Све детаље око процеса анкетирања имате у чланку: Он-лајн попуњавање анкета

Сви студенти су у обавези да учествују у процесу анкетирања у циљу подизања квалитета наставе и унапређења резултата студирања.

Приликом попуњавања упитника обезбеђена је анонимност оцењивања техничким мерама и процедурама Рачунарско-информационог центра (РИЦ).

О анонимности података старају се одговорна лица РИЦ-а, представници Студентског парламента Електронског факултета (СПЕФ) и чланови Комисије за обезбеђење квалитета.

Сви приговори у вези процеса попуњавања Упитника могу се упутити СПЕФ-у на и-мејл адресу spef@elfak.ni.ac.rs, на тел. 529-633 или лично у просторијама СПЕФ-а.

Надзор над процесом вредновања спроводе чланови Комисије за обезбеђење квалитета.