Накнадно полагање испита у јануарском испитном року због болести COVID-19 - допуњено обавештење

Уто, 8. Феб, 2022. у 14:29

У циљу остваривања услова за накнадно полагање испита у јануарском испитном року, студенти којима је било потврђено да имају заразну болест COVID-19 у периоду од 01.01.2022. године до 06.02.2022. године, потребно је да доставе следеће податке:

• име и презиме,
  • број индекса,
  • називе предмета чије полагање им је било онемогућено у јануарском испитном року услед потврђене заразне болести COVID-19 и
  • доказ да им је потврђена заразна болест COVID-19 у наведеном периоду.

Податке је потребно доставити на е-mail ivana.spasic@elfak.ni.ac.rs најкасније до 18.02.2022. године.

Студенти који су се претходно јавили Служби за студентска питања у вези одсуствовања са испита због потврђене заразне болести COVID-19, уколико желе да искористе пријаве из јануарског испитног рока за накнадно полагање испита, треба поново да пошаљу податке по наведеној процедури.