Студенти у сусрет науци – СтЕС 2022.

Сре, 22. Јун, 2022. у 11:17

У новембру 2022. године на Универзитету у Бањој Луци одржаће се 15. мултидисциплинарни научно-стручни скуп Студенти у сусрет науци – СтЕС 2022. са међународним учешћем.

Скуп ће се одржати у Бањој Луци од 17. до 19. новембра 2022. године.

На стручно-научни скуп могу да се пријаве студенти основних, мастер и докторских студија, као и млади истраживачи до 30 година старости.

СтЕС је водећи научно-стручни скуп студената, мултидисциплинарног карактера, у организацији Студентског парламента Универзитета у Бањој Луци, који Вам даје прилику да се упустите у свет науке и истраживања. Циљ СтЕС скупа јесте приказати научна и стручна достигнућа студената и могућност њихове примене у пракси, те одређивање будућег правца истраживања.

СтЕС је прилика да се унапреди научно-истраживачки рад студената у земљи и региону, промовише научни дух академске заједнице, размењују мишљења и склапају нова пријатељства...

Позивно писмо, пријавни образац и упутство за писање радова могу се преузети са линкова:

Позивно писмо

Пријавни образац