Обавештење

Суб, 23. Мај, 2020. у 17:12

На улазу у зграду Факултета биће постављена дезобаријера као и дозер са средством за дезинфекцију руку. Сви који улазе у зграду Факултета су дужни да прођу кроз дезобаријеру и да дезинфикују руке.
Такође, сви запослени и студенти након уласка у зграду Факултета могу да измере температуру. Топломери ће се налазити на портирници Факултета и у канцеларији 104 у Деканату Факултета.
На портирници Факултета запослени и студенти могу преузети заштитне памучне маске за вишекратну употребу и рукавице.
Сви запослени и студенти су дужни да при повратку у просторије Факултета поступају у складу са препорукама надлежног Министарства и Упутством Института за јавно здравље „Др Милан Јовановић Батут“, у циљу обезбеђивања и поштовања мера социјалне дистанце и придржавања свих осталих превентивних мера, док траје опасност од ширења заразне болести COVID-19.

С поштовањем,
Проф. др Драган Манчић, декан