Job Fair - сајам послова и стручних пракси

Чет, 18. Мар, 2021. у 15:06

Job Fair - сајам послова и стручних пракси, који ће ове године бити организован 22. и 23. марта онлине преко платформе коју су направили наши вредни студенти, пружа сјајну прилику младим студентима и постдипломцима да се упознају и причају са преставницима компанијама из удобности свога дома и пронађу посао или праксу у својој струци.

Поред тога, моћићете да учествујете на трибинама са компанијама на тему "Све о стручним праксама" и "Први посао - како наћи посао без радног искуства" или на радионици "UVC/UVM верификациона компонента".

Уколико сте заинтересовани за учешће на сајму, посетите сајт

где се можете детаљније информисати, прочитати агенду, оставити свој CV и пронаћи одговоре на било које питање које имате.

У понедељак ће на насловној страни сајта стајати линк до платформе на којој се одржава сајам.

Такође, ево директног линка и овде:

online.jobfairnis.rs

(Напомена: линк ће бити активан тек у понедељак од 10:30).

Уколико Вас нешто додатно занима, можете се обратити организаторима сајма на мејл:

jf21@bestnis.rs

или директно студентској организацији БЕСТ Ниш, која стоји иза пројекта Job Fair на

nis@best-eu.org