WEBINAR – "Kako upisati master na Univerzitetu Politecnico di Milano"

Пет, 12. Феб, 2021. у 13:31

Da li znate da se Politecnico di Milano nalazi u TOP 20 svetskih tehničkih univerziteta? Da ima najviše tehnološke standarde u nastavi, da nudi stažiranje u najboljim kompanijama i uz sve to odlične stipendije! Saznajte zbog čega su master studije na Politekniku idealan izbor.

WEBINAR – "Kako upisati master na Univerzitetu Politecnico di Milano" održaće se u petak 19. februara s početkom u 17.30 a namenjen je studentima iz Srbije, Crne Gore i BiH. Održava se na Zoom platformi, učešće je besplatno.

UČESNICI:
Francesca Deste iz Kancelarije za odnose sa internacionalnim studentima Univerziteta Politecnico di Milano
Ivan Mangov, predstavnik Univerziteta Politecnico di Milano za Srbiju, Crnu Goru i BiH

PRIJAVA:
za prisustvo na webinaru potrebno je popuniti sledeći online formular: https://forms.gle/F8GAFXwXAErdcXmC6
Registrovani učesnici dobiće 19. februara pristupni link.

Vidimo se na Zoom-u!