Плаћена стручна пракса за студенте мастер студија у Johnson Electric Group

Чет, 29. Дец, 2022. у 8:46

Johnson Electric Group је лидер у производњи микромотора, електропокретачких подсистема и погона за аутомобилску и ширу индустријску примену. Наша погонска решења покрећу аутомобилска седишта, фарове, усисиваче и бушилице, као и преко 300 наших апликација широм света.

Ми представљамо сигуран избор за наше клијенте.

Позивамо студенте мастер студија Електронског факултета у Нишу да се пријаве за:

Програм плаћене стручне праксе

Право на учешће у програму имају:

·         Студенти који су први пут уписали мастер студије у октобру/новембру 2022. године на смеровима:

·         ЕлектроенергетикаЕлектроника и микросистеми или Управљање системима

Критеријуми за вредновање кандидата су следећи:

- Просечна оцена на основним студијама најмање 7

- Проценат успешности на тесту који ће бити организован и реализован у просторијама факултета минимум 50%

- Средњи ниво познавања енглеског језика

- Исход индивидуалног разговора са кандидатима који су испунили услов теста

Реализација саме стручне праксе почиње у првој седмици марта и траје до последње седмице децембра, са изузетком месеца августа.

Практиканти ће проводити два дана седмично у компанији у периоду од 08:00 до 16:00.

Пријаве за учешће у програму пошаљите на mail адресуnikola.mihajlovic@elfak.ni.ac.rs

Рок за пријаву: 20.01.2023.

Погледајте плакат за стручну праксу