Посета компанији Philip Morris Operations a.d. Niš

Чет, 21. Нов, 2019. у 14:11

Компанија Philip Morris Operations a.d. Niš у сарадњи са Центром за развој каријере студената и истраживача Универзитета у Нишу организује посету компанији. Циљ посете је боље упознавање студената са компанијом Philip Morris, производњом и  Inkompass програмом студентске праксе.
Посета је намењена студентима Рачунарских наука Природно математичког факултета, Електронског, Машинског и Факултета Заштите на раду који су на завршној години основних студија или мастер студија.
Посете ће бити организована 25. и 26. новембра са почетком у 10 часова.
Уколико сте заинтересовани да научите нешто ново и повежете теоријско и практично знање, пријавите се путем маил-а  nevena.mitic@elfak.ni.ac.rs.  Молимо Вас да у пријави наведете име и презиме, факултет, као и годину студија. Пријаве су отворене до 21.11.2019.
За више информација о Inkompass студентском програму праксе посетите сајт www.inkompass.global .