Нова ранг листа - кредити и стипендије

Пон, 12. Дец, 2022. у 8:56

Ранг листа – кредити и стипендије

Објављен је предлог нове ранг листе за студентске кредите и стипендије

Рок за приговор је 22.12.2022.године.

Документацију приговора доставити у канцеларији у Стартап центру од понедељка 12. децембра у периоду од 11 до 13 сати.

Кандидати треба да доставе ДОКУМЕНТОВАНЕ ПРИГОВОРЕ, уз попуњен образац .

Студенти којима је први пут одобрен кредит треба да доставе меницу, Образац бр. 6 – ИЗЈАВА ЖИРАНТА  и очитану личну карту жиранта у исту канцеларију, такође од понедељка 12. децембра у периоду од 11 до 13 сати.

Менице морају бити уредне, неоштећене и попуњене према УПУТСТВУ са полеђине Обрасца бр. 6.

Kорисници кредита могу сами донети неопходну документацију, те није потребно да на факултет долазе жиранти.

Студенти којима је одобрена стипендија или кредит, потребно је да отваре текуће рачуне у најближој експозитури УНИКРЕДИТ БАНКЕ уколико то до сада нису отворили. Том приликом са собом је потребно понети индекс и важећу личну карту.