NIS Calling сезонске праксе за студенте

Сре, 17. Апр, 2019. у 10:28

Компанија НИС и ове године организује сезонску праксу за студенте под називом NIS Calling. Сезонска пракса омогућава студентима да се упознају са пословним окружењем у компанији НИС и применом теоријских знања и вештина у њој.
Организација и концепт праксе:
Уз флексибилно распоређивање радног времена, студент и ментор договарају радно време и начин ангажовања (парт тиме или фул тиме пракса) током 3 месеца.За сваког студента биће унапред разрађен план праксе.
Пракса обухвата:
· Едукацију у оквиру НИС-овог „Корпоративног универзитета“
· Менторски план
· Теренске посете у току праксе које организује ментор
· Покривене трошкови превоза и бонове за бесплатан ручак у ресторанима компаније
· Могућност учествовања на великим пројектима

Пракса је намењена студентима 3. и 4. године основних академских студија, студентима мастер студија, као и апсолвентима

Детаљне информације о пракси се налазе на сајту: https://www.nis.eu/posao-i-karijera/nis-calling