Конкурс за плаћену стручну праксу компаније „Johnson Electric“

Уто, 26. Нов, 2019. у 13:00

На основу уговора о пословно-техничкој сарадњи са Елекронским факултетом у Нишу, позивамо студенте мастер студија са модула управљање системима и електроника и микросистеми да се пријаве за програм плаћене стручне праксе у компанији „Johnson Electric d.o.o. Niš“.

Услови учешћа су следећи:

• Право учешћа имају студенти који су први пут уписали мастер студије у октобру/новембру 2019. године на смеру електроника и микросистеми или управљање системима.

Критеријуми за вредновање су следећи:

• Просечна оцена на основним студијама најмање 7,
  • проценат успешности на тесту, који ће бити организован и реализован у просторијама факултета, (минимум 50%),
  • исход индивидуалног разговора са кандидатима који су испунили услов теста.

Реализација саме стручне праксе почиње у првој седмици марта 2020. године и траје до последње седмице децембра, са изузетком месеца августа.

Практиканти ће проводити два дана седмично у компанији у периоду од 08:00 до 16:00 часова.

Рок за пријаве је 13.12.2019. године.

Пријаве слати на мејл nikola.mihajlovic@elfak.ni.ac.rs .