Конкурс за плаћену стручну праксу компаније „Johnson Electric“

Сре, 12. Дец, 2018. у 14:14

На основу уговора о пословно-техничкој сарадњи између Елекронског факултета у Нишу и компаније „Johnson Electric“, позивамо студенте мастер студија са модула управљање системима и електроника и микросистеми да се пријаве за програм плаћене стручне праксе у овој компанији.

Услови учешћа су следећи:

• Право учешћа имају студенти који су први пут уписали мастер студије у октобру/новембру 2018. године на смеру електроника и микросистеми или управљање системима.

Критеријуми за вредновање су следећи:

• Просечна оцена на основним студијама,
  • проценат успешности на тесту (минимум на тесту је 50%),
  • исход индивидуалног разговора са кандидатима који су испунили услов теста.

Реализација саме стручне праксе почиње у првој седмици марта 2019. године и траје до последње седмице децембра, са изузетком месеца августа.

Практиканти ће проводити два дана седмично у компанији у периоду од 08.00 до 16.00 часова.

Тест ће бити организован и реализован у понедељак 17. децембра у 10.15 часова у читаоноци на факултету

Пријаве за рад теста слати на мејл Nikola.mihajlovic@elfak.ni.ac.rs до петка, 14. децембра, до 13.00 сати.