Програм плаћене праксе INKOMPASS

Чет, 9. Сеп, 2021. у 9:16

Компанија Philip Morris international расписује програм плаћене праксе INKOMPASS.

INKOMPASS представља програм плаћене праксе који је намењен студентима са стеченом дипломом основних или мастер студија Електронског, Машинског или Пољопривредног факултета у току ове или претходне календарске године.

Практиканти ће, радећи на пројектима, бити у могућности да стекну знања и вештине из области директне производње, обезбеђења квалитета и инжењеринга, и имаће прилику да се упознају са различитим процесима у сектору производње, као и да упознају принципе рада машинских комбинација и управљачких софтвера.

Линк ка пријави: пријава

Путем овог линка студенти могу прочитати све о програму праксе, условима, роковима пријаве и процесу селекције.