Сатница полагања испита у септембарском испитном року за период од 21. до 25. августа

Пет, 18. Авг, 2017. у 11:57

Сатница полагања испита у септембарском испитном року школске 2016/2017. године за период од 21. до 25. августа.

Преузмите сатницу као пдф: сатница

 

ПОНЕДЕЉАК 21.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 2Б-ЕКМ Енглески језик 2 9:00:00 AM
2Б-РИИ Енглески језик 2 9:00:00 AM
Б-РИИ Социјални и правни аспекти информатике 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Основи оптике 9:00:00 AM
ОЕЗ Друштво и одрживи развој 9:00:00 AM
A2 2Б-ЕЕН Енглески језик 1 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Енглески језик 1 9:00:00 AM
2Б-РИИ Енглески језик 1 9:00:00 AM
2Б-УС Енглески језик 1 9:00:00 AM
Б-УС Инжењерска етика 9:00:00 AM
А3 2Б-ЕЕН Енглески језик 2 9:00:00 AM
2Б-УС Енглески језик 2 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Енглески језик II 9:00:00 AM
Б-РИИ Заштита информација 9:00:00 AM
А4 Б-ЕЕН Енглески језик II 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Енглески језик II 9:00:00 AM
Б-РИИ Енглески језик II 9:00:00 AM
Б-Т Енглески језик II 9:00:00 AM
2Б-Т Математика 4 9:00:00 AM
Б-Т Математика 4 9:00:00 AM
М Математика 9:00:00 AM
ЕЕН Математика-одабрана поглавља 9:00:00 AM
Ч1 Б-УС Енглески језик II 9:00:00 AM
ОЕЗ Пословне комуникације 9:00:00 AM
525 Б-ЕЕН Енглески језик I 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Енглески језик I 9:00:00 AM
Б-РИИ Енглески језик I 9:00:00 AM
Б-УС Енглески језик I 9:00:00 AM
432 Лабораторијски практикум - Основи електротехнике 9:00:00 AM
  ОЕС Дидактика 9:00:00 AM
ОЕС Докимологија 9:00:00 AM
ОЕС Инжењерска педагогија 9:00:00 AM
ОЕС Педагошка психологија 9:00:00 AM
2М-РБ Рачунарска психологија 9:00:00 AM
       
       
УТОРАК 22.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
2М-ТР Бежични приступ Интернету 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Дигитална обрада сигнала 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Електроенергетска кабловска техника 9:00:00 AM
2Б-РИИ Микрорачунарски системи 9:00:00 AM
Б-РИИ Микрорачунарски системи 9:00:00 AM
Р Микрорачунарски системи 9:00:00 AM
A2 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
2Б-РИИ Рачунарски системи 9:00:00 AM
А3 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
Б-РИИ Рачунарски системи 9:00:00 AM
Р Рачунарски системи 9:00:00 AM
Б-УС Техника конверзије 9:00:00 AM
А4 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
2Б-УС Организација рачунарских система 9:00:00 AM
Б-УС Рачунарски системи 9:00:00 AM
Ч1 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
Ч2 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
131 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
231 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
431 Б Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
531 Б Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
СТ Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
  2М-РС Свеприсутно рачунарство 9:00:00 AM
2М-РТ Фази логика 9:00:00 AM
       
       
СРЕДА 23.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 2Б-РИИ Архитектура и организација рачунара 9:00:00 AM
2Б-РИИ WEB програмирање 9:00:00 AM
2Б-УС WEB програмирање 9:00:00 AM
Б-РИИ WEB програмирање 9:00:00 AM
Р WEB програмирање 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Аналогна микроелектроника 9:00:00 AM
2Б-РИИ Интеракција човек рачунар 9:00:00 AM
Б-РИИ Интеракција човек рачунар 9:00:00 AM
Т Интернет технологије 9:00:00 AM
2Б-РИИ Развој Wеб апликација 9:00:00 AM
А2 Б-УС Динамика механизама и машина 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електране 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Електромагнетика 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електромагнетика 9:00:00 AM
ЕЕН Електромагнетика 9:00:00 AM
2Б-Т Електромагнетика-одабрана поглавља 9:00:00 AM
2М-ТР Електромагнетска компатибилност 9:00:00 AM
А3 2Б-РИИ Архитектура и организација рачунара 9:00:00 AM
Лабораторијски практикум - Физика 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Пренос електричне енергије 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Пренос електричне енергије 9:00:00 AM
А4 Б-РИИ Програмски преводиоци 9:00:00 AM
Т Микроталасна електроника 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Микроталасна техника и електроника 9:00:00 AM
Ч1 2Б-РИИ Архитектура и организација рачунара 9:00:00 AM
Ч2 Б-РИИ Архитектура и организација рачунара 9:00:00 AM
Р Архитектуре рачунара 9:00:00 AM
  2М-РТ Напредне Wеб технологије 9:00:00 AM
2М-РТ Основне технике Wеб мining-а 9:00:00 AM
2М-РР Софт компјутинг 9:00:00 AM
       
       
ЧЕТВРТАК 24.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 Основи електротехнике 1 9:00:00 AM
2Б-УС Електрична кола 9:00:00 AM
Б-УС Електрична кола 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електрична кола 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Електрична кола у електроенергетици 9:00:00 AM
ЕЕН Теорија електричних кола 9:00:00 AM
А2 Основи електротехнике 1 9:00:00 AM
Б-РИИ Вештачка интелигенција 9:00:00 AM
РИИ Вештачка интелигенција 9:00:00 AM
А3 Основи електротехнике 1 9:00:00 AM
Е Акустика и психоакустика 9:00:00 AM
2Б-Т Акустика 9:00:00 AM
Т Електроакустика 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Видео продукција 9:00:00 AM
2М-МЕМ ДСП алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Камера и монтажа 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Материјали за електронику 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Микропроцесорски системи 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Мултимедијални уређаји 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Обрада аудио сигнала 9:00:00 AM
Б-ЕМТ ТВ продукција 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Тестирање и дијагностика електронских кола и система 9:00:00 AM
А4 Основи електротехнике 1 9:00:00 AM
СТ Електротехника I 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Технологије микросистема 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Технологије микросистема 9:00:00 AM
2Б-РИИ Увод у аутоматику 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Управљање процесима 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Управљање процесима 9:00:00 AM
2Б-УС Управљање процесима 9:00:00 AM
       
       
ПЕТАК 25.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 Електронске компоненте 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електромоторни погони 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Компоненте и кола снаге 9:00:00 AM
Б-РИИ Мобилни системи и сервиси 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Вакуумске и гасне компоненте 9:00:00 AM
2М-РИ Географски информациони системи 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Дигитална микроелектроника 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Дигитална микроелектроника 9:00:00 AM
2Б-Т Дигиталне телекомуникације 1 9:00:00 AM
Т Дигиталне телекомуникације II 9:00:00 AM
A2 2Б-РИИ Информациони системи 9:00:00 AM
Б-РИИ Мултимедијални рачунарски системи 9:00:00 AM
Б-РИИ Претраживање информација 9:00:00 AM
2М-У Методе интелигентног управљања 9:00:00 AM
А3 Електронске компоненте 9:00:00 AM
2Б-РИИ Објектно оријентисано програмирање 9:00:00 AM
Б-УС Оптимално управљање 9:00:00 AM
А4 Електронске компоненте 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Основе објектно-оријентисаног прог. 9:00:00 AM
2Б-УС Основе објектно-оријентисаног прог. 9:00:00 AM
Б-УС Објектно оријентисано програмирање 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Мултимедијални системи 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Мултимедијалне комуникације 9:00:00 AM
Ч1 Електронске компоненте 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Пројектовање електромоторних погона 9:00:00 AM
ЕЕН Пројектовање електромоторних погона 9:00:00 AM
2М-ЕЕН Управљање електроен. претв. и погонима 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Пројектовање електронских система 9:00:00 AM
ЕМТ Пројектовање електронских система 9:00:00 AM
Б-Т Широкопојасне мреже за приступ 9:00:00 AM
Ч2 Б-РИИ Препознавање узорака 9:00:00 AM
2М-ЕЕН Регулација електромоторних погона 9:00:00 AM
2М-УС Регулација електромоторних погона 9:00:00 AM
2Б-УС Савремено управљање инд. Процесима 9:00:00 AM
131 2Б-РИИ Објектно оријентисано програмирање 9:00:00 AM
Б-РИИ Објектно оријентисано програмирање 9:00:00 AM
231 2Б-РИИ Информациони системи 9:00:00 AM
Б-РИИ Информациони системи 9:00:00 AM
431 2Б-РИИ Информациони системи 9:00:00 AM
Б-УС Информациони системи 9:00:00 AM
  2М-РС Интелигентни системи 9:00:00 AM
2М-РС Интероперабилност и интеграција инф. 9:00:00 AM
2М-ТР Мултимедијални комуникациони системи 9:00:00 AM
2М-ЕЕН Планирање електроенергетских система 9:00:00 AM
2М-РТ Препознавање узорака 9:00:00 AM
2М-Т Пројектовање телекомуникационих мрежа и система 9:00:00 AM
2М-ТР Широкопојасне мреже за приступ 9:00:00 AM