Сатница полагања испита у септембарском испитном року

Сре, 23. Авг, 2017. у 11:33

 

Сатница полагања испита у септембарском испитном року школске 2016/2017. године (за цео испитни рок).

Преузмите сатницу као пдф: сатница

Последња измена: 24.08.2017. у 9:40 ч

ПОНЕДЕЉАК 21.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 2Б-ЕКМ Енглески језик 2 9:00:00 AM
2Б-РИИ Енглески језик 2 9:00:00 AM
Б-РИИ Социјални и правни аспекти информатике 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Основи оптике 9:00:00 AM
ОЕЗ Друштво и одрживи развој 9:00:00 AM
A2 2Б-ЕЕН Енглески језик 1 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Енглески језик 1 9:00:00 AM
2Б-РИИ Енглески језик 1 9:00:00 AM
2Б-УС Енглески језик 1 9:00:00 AM
Б-УС Инжењерска етика 9:00:00 AM
А3 2Б-ЕЕН Енглески језик 2 9:00:00 AM
2Б-УС Енглески језик 2 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Енглески језик II 9:00:00 AM
Б-РИИ Заштита информација 9:00:00 AM
А4 Б-ЕЕН Енглески језик II 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Енглески језик II 9:00:00 AM
Б-РИИ Енглески језик II 9:00:00 AM
Б-Т Енглески језик II 9:00:00 AM
2Б-Т Математика 4 9:00:00 AM
Б-Т Математика 4 9:00:00 AM
М Математика 9:00:00 AM
ЕЕН Математика-одабрана поглавља 9:00:00 AM
Ч1 Б-УС Енглески језик II 9:00:00 AM
ОЕЗ Пословне комуникације 9:00:00 AM
525 Б-ЕЕН Енглески језик I 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Енглески језик I 9:00:00 AM
Б-РИИ Енглески језик I 9:00:00 AM
Б-УС Енглески језик I 9:00:00 AM
432 Лабораторијски практикум - Основи електротехнике 9:00:00 AM
  ОЕС Дидактика 9:00:00 AM
ОЕС Докимологија 9:00:00 AM
ОЕС Инжењерска педагогија 9:00:00 AM
ОЕС Педагошка психологија 9:00:00 AM
2М-РИИ Рачунарска психологија 9:00:00 AM
УТОРАК 22.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
2М-Т Бежични приступ Интернету 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Дигитална обрада сигнала 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Електроенергетска кабловска техника 9:00:00 AM
2Б-РИИ Микрорачунарски системи 9:00:00 AM
Б-РИИ Микрорачунарски системи 9:00:00 AM
Р Микрорачунарски системи 9:00:00 AM
A2 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
2Б-РИИ Рачунарски системи 9:00:00 AM
А3 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
Б-РИИ Рачунарски системи 9:00:00 AM
Р Рачунарски системи 9:00:00 AM
Б-УС Техника конверзије 9:00:00 AM
А4 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
2Б-УС Организација рачунарских система 9:00:00 AM
Б-УС Рачунарски системи 9:00:00 AM
Ч1 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
Ч2 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
131 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
231 Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
Б Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
431 Б Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
СТ Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
  2М-РИИ Свеприсутно рачунарство 9:00:00 AM
2М-РИИ Фази логика 9:00:00 AM
СРЕДА 23.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 2Б-РИИ Архитектура и организација рачунара 9:00:00 AM
2Б-РИИ WEB програмирање 9:00:00 AM
2Б-УС WEB програмирање 9:00:00 AM
Б-РИИ WEB програмирање 9:00:00 AM
Р WEB програмирање 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Аналогна микроелектроника 9:00:00 AM
2Б-РИИ Интеракција човек рачунар 9:00:00 AM
Б-РИИ Интеракција човек рачунар 9:00:00 AM
Т Интернет технологије 9:00:00 AM
2Б-РИИ Развој Wеб апликација 9:00:00 AM
А2 Б-УС Динамика механизама и машина 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електране 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Електромагнетика 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електромагнетика 9:00:00 AM
ЕЕН Електромагнетика 9:00:00 AM
2Б-Т Електромагнетика-одабрана поглавља 9:00:00 AM
2М-Т Електромагнетска компатибилност 9:00:00 AM
А3 2Б-РИИ Архитектура и организација рачунара 9:00:00 AM
Лабораторијски практикум - Физика 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Пренос електричне енергије 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Пренос електричне енергије 9:00:00 AM
А4 Б-РИИ Програмски преводиоци 9:00:00 AM
Т Микроталасна електроника 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Микроталасна техника и електроника 9:00:00 AM
Ч1 2Б-РИИ Архитектура и организација рачунара 9:00:00 AM
Ч2 Б-РИИ Архитектура и организација рачунара 9:00:00 AM
Р Архитектуре рачунара 9:00:00 AM
  2М-РИИ Напредне Wеб технологије 9:00:00 AM
2М-РИИ Основне технике Wеб мining-а 9:00:00 AM
2М-РИИ Софт компјутинг 9:00:00 AM
ЧЕТВРТАК 24.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 Основи електротехнике 1 9:00:00 AM
2Б-УС Електрична кола 9:00:00 AM
Б-УС Електрична кола 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електрична кола 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Електрична кола у електроенергетици 9:00:00 AM
ЕЕН Теорија електричних кола 9:00:00 AM
А2 Основи електротехнике 1 9:00:00 AM
Б-РИИ Вештачка интелигенција 9:00:00 AM
РИИ Вештачка интелигенција 9:00:00 AM
А3 Е Акустика и психоакустика 9:00:00 AM
2Б-Т Акустика 9:00:00 AM
Т Електроакустика 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Видео продукција 9:00:00 AM
2М-ЕИМ ДСП алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Камера и монтажа 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Материјали за електронику 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Микропроцесорски системи 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Мултимедијални уређаји 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Обрада аудио сигнала 9:00:00 AM
Б-ЕМТ ТВ продукција 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Тестирање и дијагностика електронских кола и система 9:00:00 AM
А4 Основи електротехнике 1 9:00:00 AM
СТ Електротехника I 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Технологије микросистема 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Технологије микросистема 9:00:00 AM
2Б-РИИ Увод у аутоматику 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Управљање процесима 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Управљање процесима 9:00:00 AM
2Б-УС Управљање процесима 9:00:00 AM
ПЕТАК 25.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 Електронске компоненте 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електромоторни погони 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Компоненте и кола снаге 9:00:00 AM
Б-РИИ Мобилни системи и сервиси 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Вакуумске и гасне компоненте 9:00:00 AM
2М-РИИ Географски информациони системи 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Дигитална микроелектроника 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Дигитална микроелектроника 9:00:00 AM
2Б-Т Дигиталне телекомуникације 1 9:00:00 AM
Т Дигиталне телекомуникације II 9:00:00 AM
A2 2Б-РИИ Информациони системи 9:00:00 AM
Б-РИИ Мултимедијални рачунарски системи 9:00:00 AM
Б-РИИ Претраживање информација 9:00:00 AM
2М-УС Методе интелигентног управљања 9:00:00 AM
А3 Електронске компоненте 9:00:00 AM
2Б-РИИ Објектно оријентисано програмирање 9:00:00 AM
Б-УС Оптимално управљање 9:00:00 AM
А4 Електронске компоненте 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Основе објектно-оријентисаног програмирања 9:00:00 AM
2Б-УС Основе објектно-оријентисаног програмирања 9:00:00 AM
Б-УС Објектно оријентисано програмирање 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Мултимедијални системи 9:00:00 AM
2Б-РИИ Објектно оријентисано програмирање 9:00:00 AM
Б-РИИ Објектно оријентисано програмирање 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Мултимедијалне комуникације 9:00:00 AM
Ч1 Електронске компоненте 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Пројектовање електромоторних погона 9:00:00 AM
ЕЕН Пројектовање електромоторних погона 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Пројектовање електронских система 9:00:00 AM
ЕМТ Пројектовање електронских система 9:00:00 AM
Б-Т Широкопојасне мреже за приступ 9:00:00 AM
Ч2 Б-РИИ Препознавање узорака 9:00:00 AM
2М-ЕЕН Регулација електромоторних погона 9:00:00 AM
2М-УС Регулација електромоторних погона 9:00:00 AM
2Б-УС Савремено управљање индустријским процесима 9:00:00 AM
131 2Б-РИИ Информациони системи 9:00:00 AM
Б-РИИ Информациони системи 9:00:00 AM
231 2Б-РИИ Информациони системи 9:00:00 AM
Б-УС Информациони системи 9:00:00 AM
  2М-РИИ Интелигентни системи 9:00:00 AM
2М-РИИ Интероперабилност и интеграција информација 9:00:00 AM
2М-Т Мултимедијални комуникациони системи 9:00:00 AM
2М-ЕЕН Планирање електроенергетских система 9:00:00 AM
2М-РИИ Препознавање узорака 9:00:00 AM
2М-Т Пројектовање телекомуникационих мрежа и система 9:00:00 AM
2М-Т Широкопојасне мреже за приступ 9:00:00 AM
ПОНЕДЕЉАК 28.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 Математика 1 9:00:00 AM
Б-РИИ Пројектовање рачунарских мрежа 9:00:00 AM
Б-РИИ Пројектовање рачунарског хардвера 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Програмабилни логички контролери 9:00:00 AM
2Б-УС Програмабилни логички контролери 9:00:00 AM
Б-УС Програмабилни логички контролери 9:00:00 AM
2М-УС Системи за управљање и надзор у индустрији 9:00:00 AM
Б-УС Системи за управљање и надзор у индустрији 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Рачунарске мреже и интерфејси 9:00:00 AM
Б-РИИ Архитектура и пројектовање софтвера 9:00:00 AM
РИИ Архитектура и пројектовање софтвера 9:00:00 AM
2М-РИИ Безбедност рачунарских мрежа 9:00:00 AM
A2 Математика 1 9:00:00 AM
2Б-РИИ Вероватноћа и статистика у рачунарству 9:00:00 AM
А3 Математика 1 9:00:00 AM
2Б-РИИ Вероватноћа и статистика у рачунарству 9:00:00 AM
Б-УС Вероватноћа и статистика 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Нумерички алгоритми 9:00:00 AM
2Б-РИИ Нумерички алгоритми 9:00:00 AM
ЕКМ Нумерицка анализа 9:00:00 AM
А4 Математика 1 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Математика 3 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Математика 3 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Математика 3 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Математика 3 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Математика 3 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Математика 3 9:00:00 AM
2Б-Т Математика 3 9:00:00 AM
Б-Т Математика 3 9:00:00 AM
Ч1 Математика 1 9:00:00 AM
2Б-УС Математика 3 9:00:00 AM
Б-УС Математика 3 9:00:00 AM
131 Математика 1 9:00:00 AM
Б-РИИ Методи и системи за обраду сигнала 9:00:00 AM
231 Б Математика I 9:00:00 AM
УС Математика - одабрана поглавља 9:00:00 AM
Б-РИИ Методи и системи за обраду сигнала 9:00:00 AM
431 СТ Линеарна алгебра 9:00:00 AM
2Б-РИИ Теорија графова 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Одабрана поглавља из електромоторних погона 9:00:00 AM
Б-Т Оптоелектронски комуникациони системи 9:00:00 AM
Т Оптоелектронски комуникациони системи 9:00:00 AM
2М-Т Пакетске комуникације 9:00:00 AM
  2М-РИИ Примена рачунарстава у области одбране и безбедности 9:00:00 AM
2М-РИИ Системи за обраду и анализу велике количине података 9:00:00 AM
УТОРАК 29.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 Основи електротехнике 2 9:00:00 AM
2Б-РИИ Програмски језици 9:00:00 AM
А2 Основи електротехнике 2 9:00:00 AM
2Б-РИИ Програмски језици 9:00:00 AM
А3 Основи електротехнике 2 9:00:00 AM
2Б-РИИ Програмски језици 9:00:00 AM
Б-РИИ Програмски језици 9:00:00 AM
Б-УС SCADA системи 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Дигитална обрада слике 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Дигитална обрада слике 9:00:00 AM
2М-Т Дистрибуирани ембедед системи 9:00:00 AM
А4 Основи електротехнике 2 9:00:00 AM
2Б-РИИ Дистрибуирани системи 9:00:00 AM
Ч1 Основи електротехнике 2 9:00:00 AM
2Б-УС Математички методи 9:00:00 AM
Б-РИИ Математички методи у рачунарству 9:00:00 AM
Ч2 Б Основи електротехнике II 9:00:00 AM
СТ Електротехника II 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Електричне инсталације и осветљење 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електричне инсталације 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Конкурентно програмирање 9:00:00 AM
131 2Б-РИИ Дистрибуирани системи 9:00:00 AM
Б-РИИ Дистрибуирани системи 9:00:00 AM
231 2Б-ЕЕН Основи енергетске електронике 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Основи енергетске електронике 9:00:00 AM
431 Б-ЕМТ Основи енергетске електронике 9:00:00 AM
ЕМТ Енергетска електроника 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Сензори и претварачи 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Сензори и претварачи 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Сензори и претварачи 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Технике преноса слике 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Уземљивачи 9:00:00 AM
  2М-ЕИМ Визуелни дизајн 9:00:00 AM
2М-РИИ Напредне технике за обраду слике 9:00:00 AM
2М-РИИ Пројектовање и имплементација сигурног софтвера 9:00:00 AM
2М-ЕЕН Специјалне електричне инсталације 9:00:00 AM
СРЕДА 30.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A3 2Б-РИИ Објектно оријентисано пројектовање 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Сигнали и системи 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Сигнали и системи 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Сигнали и системи 9:00:00 AM
ЕМТ Системи за вођење ЕМ таласа 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Пројектовање дигиталних интегрисаних кола 9:00:00 AM
А4 2Б-РИИ Објектно оријентисано пројектовање 9:00:00 AM
Ч1 2Б-ЕЕН Аутоматско управљање 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Аутоматско управљање 9:00:00 AM
Б-РИИ Аутоматско управљање 9:00:00 AM
2Б-РИИ Логичко пројектовање 9:00:00 AM
Б-РИИ Логичко пројектовање 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Микроархитектуре 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Дигитална интегрисана кола 9:00:00 AM
ЕМТ Дигитална интегрисана кола 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Дозиметрија и дозиметри 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Електромеханичко претварање енергије 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Комуникациона кола и системи 9:00:00 AM
Ч2 Б-РИИ Објектно оријентисано пројектовање 9:00:00 AM
РИИ Објектно оријентисано пројектовање 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Антене и простирања 9:00:00 AM
Б-Т Антене и простирања 9:00:00 AM
2М-Т Адаптивне антене и МIМО системи 9:00:00 AM
2М-РИИ VoIP мреже 9:00:00 AM
  2М-РИИ Примена вишезначне логике у представљању и обради дискретних сигнала 9:00:00 AM
2М-РИИ Рачунарство у облаку 9:00:00 AM
2М-ЕИМ СМАРТ ГРИД технологије 9:00:00 AM
ЧЕТВРТАК 31.08.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 2Б-РИИ Базе података 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Аутоелектроника 9:00:00 AM
ЕМТ Аутомобилска електроника 9:00:00 AM
ЕМТ Електроника 9:00:00 AM
ЕКМ Електроника 9:00:00 AM
Т Електроника у телекомуникацијама 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Основи електронике 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Основи електронике 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Основи електронике 9:00:00 AM
2Б-Т Основи електронике 9:00:00 AM
Б-Т Основи електронике 9:00:00 AM
2Б-УС Основи електронике 9:00:00 AM
Б-УС Основи електронике 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК РФ електроника 9:00:00 AM
Б-ЕМТ РФ електроника 9:00:00 AM
Б-УС Комерцијални софтвер за симулацију динамичких система 9:00:00 AM
2Б-УС Софтвер за симулацију динамичких система 9:00:00 AM
Б-УС Соларне компоненте и системи 9:00:00 AM
2М-ЕИМ Телеметрија 9:00:00 AM
2Б-Т Теорија информација и примене 9:00:00 AM
A2 2Б-РИИ Базе података 9:00:00 AM
Лабораторијски практикум - Увод у рачунарство 9:00:00 AM
2Б-РИИ Пројектовање и анализа алгоритама 9:00:00 AM
Б-УС Рачунарски мерно-информациони системи у индустрији 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Електрична и електронска мерења 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електронска мерења 9:00:00 AM
2Б-УС Електронска мерења 9:00:00 AM
Б-УС Електронска мерења 9:00:00 AM
УС Електронска мерења 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Мерења у електроенергетици 9:00:00 AM
Б-УС Мерења у медицини 9:00:00 AM
А3 2Б-РИИ Базе података 9:00:00 AM
2Б-Т Базе података 9:00:00 AM
Б-РИИ Напредне базе података 9:00:00 AM
РИИ Напредне базе података 9:00:00 AM
2Б-РИИ Системи база података 9:00:00 AM
Б-РИИ Системи база података 9:00:00 AM
Б-УС Мерење неелектричних величина 9:00:00 AM
  2М-ЕИМ Обрада биомедицинских сигнала 9:00:00 AM
2М-УС Рачунарски управљачки системи 9:00:00 AM
2М-РИИ Системи за управљање базама података 9:00:00 AM
2М-РИИ Системи за управљање базама података 9:00:00 AM
ПЕТАК 01.09.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 Физика 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Дигитална електроника 9:00:00 AM
ЕМТ Дигитална електроника 9:00:00 AM
2Б-Т Дигитална електроника 9:00:00 AM
Т Дигитална електроника 9:00:00 AM
2Б-УС Дигитална електроника 9:00:00 AM
Б-УС Дигитална електроника 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електроенергетски претварачи 9:00:00 AM
ЕЕН Електроенергетски претварачи 9:00:00 AM
2М-ЕЕН Електронска кола за управљање претварачима 9:00:00 AM
Б-УС Идентификација система 9:00:00 AM
ЕКМ Контрола квалитета 9:00:00 AM
A2 Физика 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Системи за аквизицију података 9:00:00 AM
Б-УС Системи за аквизицију података 9:00:00 AM
ЕМТ Системи за аквизицију података 9:00:00 AM
Б-УС Увод у роботику 9:00:00 AM
2М-Т Пројектовање РФ и микроталасних склопова 9:00:00 AM
Б-Т Основи микроталасне технике 9:00:00 AM
2Б-Т Основи микроталаса 9:00:00 AM
2Б-Т Микроталасна техника 9:00:00 AM
Т Микроталасна кола и водови 9:00:00 AM
Б-УС Мехатроника 9:00:00 AM
А3 Физика 9:00:00 AM
2Б-РИИ Дигитална електроника 9:00:00 AM
А4 Физика 9:00:00 AM
2Б-РИИ Дигитална електроника 9:00:00 AM
Ч1 Физика 9:00:00 AM
Б-РИИ Рачунарска графика 9:00:00 AM
Ч2 Физика 9:00:00 AM
Б Физика 9:00:00 AM
Б-РИИ Рачунарска графика 9:00:00 AM
231 2Б-ЕЕН Машине наизменичне струје 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Машине наизменичне струје 9:00:00 AM
ЕЕН Машине наизменичне струје 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Трансформатори и машине једносмерне струје 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Трансформатори и машине једносмерне струје 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Специјалне електричне машине 9:00:00 AM
2М-ЕЕН Управљање електроенергетским претварачима и погонима 9:00:00 AM
  2М-УС Електромедицинска инструментација 9:00:00 AM
2М-РИИ Електромедицинска инструментација 9:00:00 AM
2М-УС Интелигентне машине 9:00:00 AM
2М-РИИ Системи виртуелне и проширене реалности 9:00:00 AM
2М-РИИ Тестирање и квалитет софтвера 9:00:00 AM
ПОНЕДЕЉАК 04.09.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 Математика 2 9:00:00 AM
2Б-УС Дигитални системи аутоматског управљања 9:00:00 AM
2Б-УС Линеарни системи аутоматског управљања 9:00:00 AM
Б-УС Линеарни системи аутоматског управљања 9:00:00 AM
Б-УС Нелинеарни системи аутоматског управљања 9:00:00 AM
2Б-УС Системи аутоматског управљања 9:00:00 AM
Б-УС Системи аутоматског управљања 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Полупроводничке компоненте 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Полупроводничке компоненте 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Пројектовање микросистема 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Системи за рад у реалном времену 9:00:00 AM
ЕМТ Системи за рад у реалном времену 9:00:00 AM
А2 Математика 2 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Аналогна електроника 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Аналогна електроника 9:00:00 AM
Б-Т Бежични комуникациони системи 9:00:00 AM
Т Бежични комуникациони системи 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Дистрибутивне и индустријске мреже 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Дистрибутивне и индустријске мреже 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Управљање дистрибутивном мрежом 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Сателитска и кабловска телевизија 9:00:00 AM
Б-Т Сателитска и кабловска телевизија 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Ласерска електроника 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Техничка механика 9:00:00 AM
А3, A4, Č1, Č2 Математика 2 9:00:00 AM
131 Б Математика II 9:00:00 AM
Б-РИИ Оперативни системи 9:00:00 AM
РИИ Оперативни системи 9:00:00 AM
525 Б Математика II 9:00:00 AM
СТ Математика II 9:00:00 AM
СТ Математичка анализа 9:00:00 AM
2Б-РИИ Оперативни системи 9:00:00 AM
2М-РИИ Напредни оперативни системи 9:00:00 AM
  2М-РИИ Процесирање природних језика 9:00:00 AM
2М-Т Сателитска, кабловска и земаљска телевизија 9:00:00 AM
2М-ЕЕН Управљање дистрибутивном мрежом 9:00:00 AM
A1, A3 2Б-РИИ Дискретна математика 2:00:00 PM
Ч1 2Б-РИИ Дискретна математика 2:00:00 PM
Б-РИИ Дискретна математика 2:00:00 PM
УТОРАК 05.09.2017
Сала Програм Предмет Време
А1 2Б-РИИ Структуре података 9:00:00 AM
РИИ Структуре података 9:00:00 AM
Б-ЕМТ Извори за напајање 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Извори за напајање 9:00:00 AM
Б-УС Извори за напајање 9:00:00 AM
2М-ЕИМ Извори напона напајања 9:00:00 AM
2Б-ЕЛК Микроконтролери 9:00:00 AM
2М-ЕИМ Термовизија 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Термовизија 9:00:00 AM
Б-УС Термовизија 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Обновљиви извори енергије 9:00:00 AM
А2 2Б-РИИ Структуре података 9:00:00 AM
Б-РИИ Структуре података 9:00:00 AM
А3, A4, Č1, Č2 СВИ Алгоритми и програмирање - Усмени 9:00:00 AM
  2М-РИИ Рачунарска анимација 9:00:00 AM
2М-УС Рачунарска анимација 9:00:00 AM
2М-ЕИМ Систем на чипу 9:00:00 AM
A1 Б-УС Пројектовање система аутоматског управљања 2:00:00 PM
Б-ЕЕН Анализа електроенергетских мрежа 2:00:00 PM
2Б-ЕЛК Анимација I 2:00:00 PM
2Б-ЕЛК Дистрибуирана производња електричне енергије 2:00:00 PM
2М-ЕЕН Експлоатација електроенергетских мрежа 2:00:00 PM
2Б-ЕЕН Електроенергетска постројења 2:00:00 PM
Б-ЕЕН Електроенергетска постројења 2:00:00 PM
ЕЕН Прелазни процеси у електричним машинама 2:00:00 PM
       
СРЕДА 06.09.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 Увод у рачунарство 9:00:00 AM
2Б-РИИ Телекомуникације 9:00:00 AM
2Б-ЕМТ Телекомуникације 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Телекомуникације 9:00:00 AM
Б-РИИ Телекомуникације 9:00:00 AM
РИИ Телекомуникације 9:00:00 AM
Т Основи телекомуникација 9:00:00 AM
2Б-Т Оптичке комуникације 9:00:00 AM
2Б-РИИ Увод у теорију игара 9:00:00 AM
2Б-РИИ Основи анализе сигнала и система 9:00:00 AM
Б-РИИ Основи анализе сигнала и система 9:00:00 AM
A2 Увод у рачунарство 9:00:00 AM
СТ Увод у рачунарство 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Карактеризација компонената 9:00:00 AM
ЕКМ Квантна и статистицка физика 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Компоненте за телекомуникације 9:00:00 AM
2Б-Т Компоненте за телекомуникације 9:00:00 AM
2М-ЕИМ Микроелектромеханички системи (МЕМС) 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Моделирање и симулација микроелектронских компонената и кола 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Моделирање и симулација микроелектронских компонената и кола 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Пројектовање и симулација микроелектронских компонената 9:00:00 AM
  2М-Т Нелинеарна оптика 9:00:00 AM
2М-УС Предиктивно управљање 9:00:00 AM
2М-ЕЕН Телекомуникације у електроенергетици 9:00:00 AM
       
ЧЕТВРТАК 07.09.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 2Б-РИИ Софтверско инжењерство 9:00:00 AM
Б-РИИ Софтверско инжењерство 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Дијагностика и мониторинг електричних машина 9:00:00 AM
ЕМТ Ембеддед системи 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Заштита у електроенергетици 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Испитивање електричних машина 9:00:00 AM
РИИ Комплексност алгоритма 9:00:00 AM
А2 2Б-ЕЕН Метрологија електричних величина 9:00:00 AM
2Б-ЕКМ Метрологија електричних величина 9:00:00 AM
Б-ЕКМ Метрологија електричних величина 9:00:00 AM
ЕКМ Метрологија електричних величина 9:00:00 AM
2Б-УС Метрологија електричних величина 9:00:00 AM
Б-УС Метрологија електричних величина 9:00:00 AM
2Б-ЕЕН Моделирање и симулација динамичких система 9:00:00 AM
2Б-УС Моделирање и симулација динамичких система 9:00:00 AM
  Лабораторијски практикум - Алгоритми и програмирање 9:00:00 AM
2М-РИИ Ембедед системи 9:00:00 AM
2М-РИИ Напредно софтверско инжењерство 9:00:00 AM
       
ПЕТАК 08.09.2017
Сала Програм Предмет Време
A1 2Б-ЕЕН Електроенергетске компоненте 9:00:00 AM
Б-ЕЕН Електроенергетске компоненте 9:00:00 AM
ЕЕН Електроенергетске компоненте 9:00:00 AM
РИИ Управљање пројектима 9:00:00 AM
Лабораторијски практикум - Електронске компоненте 9:00:00 AM
2Б-РИИ Рачунарске мреже 9:00:00 AM
A2 Б-РИИ Рачунарске мреже 9:00:00 AM
РИИ Рачунарске мреже 9:00:00 AM
Т Рачунарске мреже 9:00:00 AM
  2М-РИИ Организација и управљање пројектима 9:00:00 AM
2М-РИИ Предузетништво и планирање у високим технологијама 9:00:00 AM
2М-РИИ Увод у научно-истраживачки рад 9:00:00 AM
А1 Б-РИИ Паралелни системи 2:00:00 PM
А2 Б-РИИ Паралелни системи 2:00:00 PM
РИИ Паралелни системи 2:00:00 PM