Сатница полагања испита у јунском испитном року на МАС за период од 29.06 до 07.07.2020.

Пет, 26. Јун, 2020. у 13:02

Објављена је сатница полагања испита у јунском испитном року школске 2019/2020. године на мастер академским студијама, са распоредом полагања по салама, за период од 29. јуна до 7. јула 2020.

 

ДАТУМ САТ ШИФРА ПРЕДМЕТ САЛА
29.6.2020  9:00 2МП01Б01 Телекомуникације у електроенергетици  
29.6.2020  9:00 3МП02А03 Телекомуникације у електроенергетици  
29.6.2020  9:00 3МЕМ1А08 Пројектовање интегрисаних кола са мешовитим сигналима  
29.6.2020  9:00 3МП02А02 Планирање електроенергетских система  
29.6.2020  9:00 2МУА1А02 Предиктивно управљање 431, 
29.6.2020  9:00 3МУА2A02 Предиктивно управљање 431, 
29.6.2020  15:00 3МРБ2Б05 Блокчеин технологије  Ч2, 
29.6.2020  15:00 3МРЗ2И07 Блокчеин технологије  Ч2, 
29.6.2020  9:00 3МЕМ1А05 Отворени оперативни системи 231, 
29.6.2020  9:00 3МЕМ1А06 Карактерна анимација  
29.6.2020  9:00 3МРЗ1И26 Веб мајнинг  
29.6.2020  9:00 3МРП1А04 Веб мајнинг  
30.6.2020  9:00 3МРБ2Б04 Алгоритми и архитектуре специјализованих рачунарских система  
30.6.2020  9:00 3МРБ1А03 Дигитална форензика  
30.6.2020  9:00 3МРЗ1И11 Дигитална форензика  
30.6.2020  9:00 2МРБ1А03 Пројектовање и имплементација сигурног софтвера  
30.6.2020  9:00 3МРБ1А02 Пројектовање и имплементација сигурног софтвера  
30.6.2020  9:00 3МРЗ1И10 Пројектовање и имплементација сигурног софтвера  
30.6.2020  9:00 2МРР2Ц04 Софт компјутинг  
30.6.2020  9:00 3МУА1Б01 Флексибилни производни системи  
1.7.2020  9:00 2МРС1А03 Географски информациони системи 531, 
1.7.2020  9:00 3МРС1А03 Географски информациони системи 531, 
1.7.2020  9:00 3МЕМ2А03 Дистрибуирани ембедед системи 525, 
1.7.2020  9:00 3МКС2А05 Дистрибуирани ембедед системи 525, 
1.7.2020  9:00 2МЕМ1О01 ДСП алгоритми и програмирање 525, 
1.7.2020  9:00 3МЕМ1А01 ДСП алгоритми и програмирање 525, 
1.7.2020  9:00 2МП02Б04 Електромагнетна компатибилност у електроенергетици 525, 
1.7.2020  9:00 2МУЗ1О02 Методе интелигентног управљања  
1.7.2020  9:00 3МРП1А07 Методе оптимизације 525, 
1.7.2020  9:00 3МЕМ1А03 Напредне микропроцесорске архитектуре  
1.7.2020  9:00 2МЕЕ1А06 Пројектовање ембедед система 525, 
1.7.2020  9:00 3МЕМ1А02 Пројектовање ембедед система 525, 
1.7.2020  9:00 2МУЗ1О01 Рачунарски управљачки системи 132, 
1.7.2020  9:00 3МУЗ1О01 Рачунарски управљачки системи 132, 
1.7.2020  9:00 3МРЗ2И03 Системи виртуелне и проширене реалности  
1.7.2020  9:00 3МРС2Б04 Системи виртуелне и проширене реалности  
1.7.2020  9:00 3МП01Ц01 Управљање дистрибутивном мрежом  
1.7.2020  9:00 3МРБ2Б02 Управљање рачунарским ресурсима и сервисима  
1.7.2020  9:00 3МРЗ2И04 Управљање рачунарским ресурсима и сервисима  
1.7.2020  9:00 3МУА2Б01 Хидраулични и пнеуматски системи управљања  
3.7.2020  9:00 3МП01Б02 Заштита од атмосферских пражњења 134, 
6.7.2020  9:00 2МРЗ2О05 Мастер рад  
6.7.2020  9:00 3МЕМ2О03 Мастер рад  
6.7.2020  9:00 3МРЗ2О05 Мастер рад  
6.7.2020  9:00 3МУЗ2ОЗР Мастер рад  
6.7.2020  9:00 3MП02ИСР Мастер рад - студијско-истраживачки рад  
6.7.2020  9:00 3МЕМ2О02 Мастер рад - студијско-истраживачки рад  
6.7.2020  9:00 3МРЗ2ОСР Мастер рад - студијско-истраживачки рад  
6.7.2020  9:00 3МУЗ2ОСР Мастер рад - студијско-истраживачки рад  
6.7.2020  9:00 2МРЗ1ОСР Самостални истраживачки рад 1  
6.7.2020  9:00 2МРЗ2ОСР Самостални истраживачки рад 2  
6.7.2020  9:00 3MП01О03 Стручна пракса  
6.7.2020  9:00 3МЕМ2О01 Стручна пракса  
6.7.2020  9:00 3МКЗ1О02 Стручна пракса  
6.7.2020  9:00 3МРЗ2О04 Стручна пракса  
6.7.2020  9:00 3МУЗ1О04 Стручна пракса  
6.7.2020  9:00 2МРЗ2О04 Стручна пракса / Тимски пројекат  
6.7.2020  9:00 2МП01О03 Стручна пракса / Тимски пројекат  
6.7.2020  9:00 2МП02ИСР Студијски истраживачки рад  
6.7.2020  9:00 3МЕМ1О01 Студијско-истраживачки рад  
6.7.2020  9:00 3МКЗ1О01 Студијско-истраживачки рад  
6.7.2020  9:00 3МРЗ1ОСР Студијско-истраживачки рад  
6.7.2020  9:00 3МУЗ1ОСР Студијско-истраживачки рад