Сатница полагања испита у јунском испитном року

Чет, 2. Јун, 2022. у 9:02

Објављена је сатница полагања испита у јунском испитном року школске 2020/2021. године на основним и мастер академским студијама, са распоредом полагања по салама.

Преизмите сатницу као пдф документ: сатница

Датум Време Шифра Назив предмета Сале
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ2О03 Алгоритми и програмирање К4, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 3ОЕЗ2О02 Алгоритми и програмирање A1, A2, A3, A4, К1, К4, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 ОЕЗ2О02 Алгоритми и програмирање К4, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 2ОЕП8О02 Анализа електроенергетских мрежа К3, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 3ОЕР4А05 Геометријски методи и примене К3, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 3МЕМ2А02 Дигитални сигнал контролери К3, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 3ОЕМ4А01 Електронска физика чврстог тела К3, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 3МРС1А02 Интелигентни системи К3, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 3МУЗ1О02 Интелигентни системи Л24, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ2О05 Лабораторијски практикум - Алгоритми и програмирање У договору са предавачем, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А13 Микроелектромеханички системи (МЕМС) К3, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 3МРЗ1И01 Напредно софтверско инжењерство У договору са предавачем, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 3МЕМ2А01 Оперативни системи за рад у реалном времену К3, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Ф02 Оптоелектроника К3, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 2ОЕМ8О02 Оптоелектроника К3, 
понедељак, 6. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А12 Симулација и оптимизација електронских кола К3, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕП5О04 Аутоматско управљање К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕТ6О03 Бежични комуникациони системи К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 3МП01О01 Експлоатација електроенергетских мрежа К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 3ОЕП3О04 Електромеханичко претварање енергије К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ5О01 Енглески језик 1 Е1, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕМ5О01 Енглески језик 1 Е1, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕП5О01 Енглески језик 1 Е1, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕР5О01 Енглески језик 1 A4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕТ5О01 Енглески језик 1 Е1, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕУ5О03 Енглески језик 1 A4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ6О01 Енглески језик 2 A2, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕМ6О01 Енглески језик 2 A2, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕП6О01 Енглески језик 2 A1, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕР6О01 Енглески језик 2 A1, К1, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕТ6О01 Енглески језик 2 A1, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕУ6О03 Енглески језик 2 A3, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 ОЕР6О01 Енглески језик II A1, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 ОЕП7О03 Заштита у електроенергетици К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕМ4А02 Компоненте за телекомуникације К5, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 3ОЕК4Б01 Компоненте за телекомуникације К5, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 3ОЕМ4А02 Компоненте за телекомуникације К5, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ1О06 Лабораторијски практикум - Увод у рачунарство У договору са предавачем, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕУ7О04 Мерење неелектричних величина К5, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А18 Микросензори и микросистеми К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕТ6О05 Микроталасна техника К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А16 Наноелектроника К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕР3О03 Објектно оријентисано програмирање К2, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 3ОЕР3О03 Објектно оријентисано програмирање К2, К3, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕП7О03 Релејна заштита К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ3О03 Сигнали и системи К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕМ3О04 Сигнали и системи К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 3ОЕЕ3О05 Сигнали и системи К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 3ОЕМ3О04 Сигнали и системи К4, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕР5А04 Увод у теорију игара К2, 
уторак, 7. јун 2022.  09:00 2ОЕУ8А01 Управљачки системи у ауто-индустрији Л131A, 
уторак, 7. јун 2022. 13:00 2ОЕУ8А12 Инжењерска етика К1, 
уторак, 7. јун 2022. 13:00 2ОЕР8Б03 Инжењерско образовање и одрживи развој К1, 
уторак, 7. јун 2022. 13:00 2ОЕУ7Б02 Инжењерско образовање и одрживи развој К1, 
уторак, 7. јун 2022. 13:00 2ОЕЕ7А01 Пословне комуникације К1, 
уторак, 7. јун 2022. 13:00 2ОЕМ7Б02 Пословне комуникације К1, 
уторак, 7. јун 2022. 13:00 2ОЕП7Ц02 Пословне комуникације К1, 
уторак, 7. јун 2022. 13:00 2ОЕР8Б02 Пословне комуникације К1, 
уторак, 7. јун 2022. 13:00 2ОЕУ7Б01 Пословне комуникације К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕУ8О02 SCADA системи Л24, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ4О02 Аналогна електроника К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 3ОЕЕ4О03 Аналогна електроника К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕР7А06 Архитектура и пројектовање софтвера A3, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 ОЕР7Ц06 Архитектура и пројектовање софтвера A3, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8А08 Бежичне рачунарске мреже и уређаји К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Б09 Бежичне рачунарске мреже и уређаји К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 3МУР2А04 Виртуелна мерна инструментација У договору са предавачем, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕУ7О01 Динамика механизама и машина К2, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕП7А02 Електрична вуча и возила К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Д03 Електронски системи за безбедност A3, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕП6О04 Испитивање електричних машина К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 3ОЕК4О02 Комуникациона акустика К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕУ4О04 Линеарни системи аутоматског управљања К4, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 3ОЕУ4О03 Линеарни системи аутоматског управљања К4, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 3ОЕР4А01 Матрична израчунавања A3, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Д02 Напредни виртуелни инструменти У договору са предавачем, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 3МП02Б02 Одабрана поглавља из анализе електроенергетских система К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 3МП02Б04 Одабране теме из технике високог напона К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕП8А01 Пројектовање електромоторних погона К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ7О04 Системи за аквизицију података A3, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 3МП02Б03 Специјалне електричне инсталације A3, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8А05 Термовизија A3, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Е01 Тестирање система К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 3МЕМ2А10 Технологија органских и полупроводничких материјала и компонената К1, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ1О04 Увод у рачунарство A2, 
среда, 8. јун 2022.  09:00 3ОЕЗ1О04 Увод у рачунарство A1, A2, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 3ОЕЕ4О04 Eлектронскa кола и ембедед системи A2, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 2ОЕР8А07 Алгоритми логичких игара A2, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 3МКС1А07 Вештачка интелигенција и машинско учење за комуникационе системе A2, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 3МРЗ1И28 Визуелизација података У договору са предавачем, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 3МРЗ2И18 Дубоко учење У договору са предавачем, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 3МРП2Б04 Дубоко учење У договору са предавачем, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8О01 Ембедед системи A2, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ1О05 Лабораторијски практикум - Физика У договору са предавачем, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 2ОЕР6О04 Микрорачунарски системи К1, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 3МРЗ2И17 Пословна интелигенција У договору са предавачем, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ5О02 Рачунарске мреже и интерфејси A2, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 2ОЕР8А05 Рачунарски вид A1, 
четвртак, 9. јун 2022.  09:00 2ОЕР8А04 Сервисно-оријентисане архитектуре У договору са предавачем, 
петак, 10. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ2О04 Електронске компоненте К3, 
петак, 10. јун 2022.  09:00 3ОЕЗ2О04 Електронске компоненте A1, A2, A3, A4, К1, К2, К3, 
петак, 10. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А17 РФ микроелектроника К3, 
петак, 10. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А19 Интегрисани микросистеми К3, 
петак, 10. јун 2022.  09:00 2ОЕМ4О02 Технологије микросистема К3, 
петак, 10. јун 2022.  09:00 3ОЕМ4О01 Технологије микросистема К3, 
петак, 10. јун 2022.  09:00 ОЕР8Д03 Препознавање узорака У договору са предавачем, 
петак, 10. јун 2022.  09:00 3МРЗ1И18 Примена вишезначне логике у представљању и обради дискретних сигнала У договору са предавачем, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕТ8Ц05 Аудио и видео техника A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕЕ7Ц04 Аутоелектроника A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕЕ8Б02 Базе података К1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕР4О04 Базе података К1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕУ6Б02 Базе података К1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 3ОЕР3О02 Базе података К1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕУ3О01 Електрична кола A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕП3О01 Електрична кола у електроенергетици A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 3ОЕП3О01 Електрична кола у електроенергетици A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕП6А01 Електроенергетска кабловска техника A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕП7А01 Електроенергетски претварачи A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕЕ7Д02 Медицинска електроника A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕУ6Б04 Мерења у медицини A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕУ5Б01 Мехатроника К5, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 3ОЕУ4О04 Мехатроника К5, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕР5О02 Оперативни системи К2, К3, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕЕ3О01 Основи електронике A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕМ3О01 Основи електронике A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕП3О03 Основи електронике A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕТ3О01 Основи електронике A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕУ3О02 Основи електронике A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 3ОЕЕ3О01 Основи електронике A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 3ОЕМ3О01 Основи електронике A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 3ОЕП3А01 Основи електронике A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 3ОЕУ3О02 Основи електронике A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 ОЕМ3О01 Основи електронике A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕП5О03 Пренос електричне енергије A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕР7А01 Пројектовање рачунарских мрежа A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕЕ5О03 РФ електроника A2, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 3МП01О02 Управљање електроенергетским претварачима и погонима A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕЕ8А04 Обрада сигнала у музици A1, 
петак, 10. јун 2022.  15:00 2ОЕЕ8Б04 Оптимизационе технике A1, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕМ5О02 Аналогна микроелектроника У договору са предавачем, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3ОЕР4О04 Архитектура и организација рачунара 2 К1, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕП7Б03 Дистрибуирана производња електричне енергије К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕР6О05 Дистрибуирани системи A1, A2, A3, A4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3МП01А03 Електромагнетна компатибилност у електроенергетици К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕМ4А01 Карактеризација материјала К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3ОЕМ4А04 Карактеризација материјала К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ3О05 Математика 3 К4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕМ3О02 Математика 3 К4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕП3О02 Математика 3 К4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕУ3О04 Математика 3 К4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3ОЕЕ3О02 Математика 3 К4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3ОЕП3О02 Математика 3 К4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3ОЕУ3О01 Математика 3 К4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 ОЕЕ3О05 Математика 3 К4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 ОЕМ3О02 Математика 3 К4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕМ3О05 Материјали за електронику К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3ОЕМ3О05 Материјали за електронику К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8А09 Мобилне телекомуникације К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Б10 Мобилне телекомуникације К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3МП01А02 Одабрана поглавља из електроенергетских постројења К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3ОЕУ3О03 Основе објектно оријентисаног програмирања A4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ3О04 Основе објектно-оријентисаног програмирања A4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕУ3О05 Основе објектно-оријентисаног програмирања A4, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3ОЕК3О02 Основи телекомуникација К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ7Е04 Пројектовање VLSI К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ7Ц01 Пројектовање дигиталних система К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 2ОЕТ7Д01 Рачунарске комуникације и приступ Интернету К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3МП01А01 Регулација електромоторних погона К3, 
понедељак, 13. јун 2022.  09:00 3МУЗ1О03 Регулација електромоторних погона К3, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕТ7О03 Антене и простирање К5, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ4О01 Дигитална електроника A2, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕР3О02 Дигитална електроника A2, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕТ4О01 Дигитална електроника A2, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕУ4О01 Дигитална електроника A2, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3ОЕЕ3О03 Дигитална електроника A1, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3ОЕК4О01 Дигитална електроника A1, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3ОЕР3А02 Дигитална електроника A1, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3ОЕУ4О01 Дигитална електроника A1, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕТ6А01 Дигитална обрада сигнала и изворно кодовање К5, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3МРЗ1И06 Интероперабилност и интеграција информација У договору са предавачем, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3МРС1А06 Интероперабилност и интеграција информација У договору са предавачем, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕМ5О03 Карактеризација компонената К5, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ6О05 Микроконтролери К4, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕУ6О02 Микроконтролери и програмирање К4, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕМ4А03 Основи квантне и статистичке физике К3, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3ОЕМ4А03 Основи квантне и статистичке физике К3, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3МРЗ1И07 Рачунарска анимација У договору са предавачем, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕР5О03 Рачунарске мреже A3, A4, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 ОЕР5О03 Рачунарске мреже A4, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕУ8О03 Рачунарски мерно-информациони системи у индустрији К2, К3, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3МРБ1А04 Рачунарство у облаку У договору са предавачем, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3МРЗ1И12 Рачунарство у облаку У договору са предавачем, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ3О02 Телекомуникације К5, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 2ОЕР5А02 Телекомуникације К5, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3ОЕЕ4А01 Телекомуникације К5, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3ОЕМ4А05 Телекомуникације К5, 
уторак, 14. јун 2022.  09:00 3ОЕЗ1О05 Увод у инжењерство К1, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕР5О05 Web програмирање Е3, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 3МЕМ2А04 Визуелни дизајн К2, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕУ5А01 Дигитални системи аутоматског управљања К2, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ5А02 Дискретна математика К5, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ5Б02 Дискретна математика К3, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕР3О01 Дискретна математика К5, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 3ОЕР3О01 Дискретна математика К3, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕР7А04 Заштита информација К5, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕТ8Ц02 Заштита од RF и микроталасног зрачења К2, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 3МЕМ2А08 Методологија у верификацији У договору са предавачем, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ6О03 Мултимедијални системи К2, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕР8А01 Мултимедијални системи Ч1, Ч2, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 3ОЕЕ4О05 Мултимедијални системи К2, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕР7А05 Напредне базе података У договору са предавачем, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 ОЕР7Ц05 Напредне базе података У договору са предавачем, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ5А04 Обрада аудио сигнала К2, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 3МЕМ2А05 Обрада видео сигнала К2, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕТ6О04 Оптичке комуникације К4, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ2О02 Основи електротехнике 2 К4, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 3ОЕЗ2О03 Основи електротехнике 2 A1, A2, A3, A4, К1, К4, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 ОЕЗ2О03 Основи електротехнике II К4, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕМ7О01 Пројектовање микросистема К5, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 3МРЗ2И15 Процесирање природних језика У договору са предавачем, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 3МРП2Б01 Процесирање природних језика У договору са предавачем, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕУ7А01 Серво системи К2, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ7О01 Системи за рад у реалном времену К2, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕУ6Б01 Софтвер за симулацију динамичких система Л24, 
среда, 15. јун 2022.  09:00 2ОЕП8Б01 Уземљивачи Е1, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕМ8А02 Аутономни микросистеми К3, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8А07 Гејминг К2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Б07 Гејминг К2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕП4О03 Електромагнетика Е2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3ОЕП4О03 Електромагнетика Е2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 ОЕП5О03 Електромагнетика Е2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕТ4О04 Електромагнетика-одабрана поглавља Е2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3МП01Б01 Електронска кола за управљање претварачима A2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3МЕМ2А13 Енергија, околина и одрживи развој У договору са предавачем, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3МП01Б02 Заштита од атмосферских пражњења Е2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 ОЕЕ7О02 Извори за напајање A2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3МРС1А08 Инжењерство захтева У договору са предавачем, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3МРЗ2И12 Информационе технологије за развој система е-Управе У договору са предавачем, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕМ8О01 Компоненте и кола снаге К3, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕУ4А02 Математичке основе теорије система A4, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3ОЕУ4А02 Математичке основе теорије система A3, A4, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ6О02 Основи енергетске електронике A2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕП6О02 Основи енергетске електронике A2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3ОЕК4А01 Примењена електромагнетика Е2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕР4О03 Програмски језици A1, Е1, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3ОЕР4О03 Програмски језици A1, К1, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3МЕМ2А11 Пројектовање вишеслојних штампаних плоча К3, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ6Б01 Пројектовање дигиталних интегрисаних кола К2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕМ8А03 Пројектовање интегрисаних кола К3, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3МЕМ2А12 Пројектовање фотонапонских система К3, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕМ7О02 Пројектовање штампаних плоча К2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2МРБ2Ц01 Системи за управљање базама података У договору са предавачем, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3МРЗ2И14 Системи за управљање базама података У договору са предавачем, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3МРС2Б01 Системи за управљање базама података У договору са предавачем, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Е02 Системи за управљање и надзор у индустрији К2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕП8А03 Системи за управљање и надзор у индустрији К2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ7О02 Соларне компоненте и системи К2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕУ7А05 Соларне компоненте и системи К2, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 2ОЕР7А08 Технологије за подршку учењу У договору са предавачем, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3МП01Б03 Тржиште електричне енергије и дерегулација У договору са предавачем, 
четвртак, 16. јун 2022.  09:00 3МРЗ2И13 Фази логика У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 3МРБ1А06 Администрација система У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ6А01 Анимација I У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8А01 Анимација II У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 3ОЕЕ4О06 Анимације 1 У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕП4А01 Дистрибутивне и индустријске мреже A4, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 3ОЕП4О04 Дистрибутивне и индустријске мреже A4, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕП7О01 Електране A4, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ7О03 Камера и монтажа У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ1О01 Математика 1 A1, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 3ОЕЗ1О01 Математика 1 A1, К1, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 3МРЗ1И30 Машинско учење У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 3МРП1А08 Машинско учење У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 3МКС1А08 Напредне комуникационе технологије К2, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕУ7О03 Нелинеарни системи аутоматског управљања К2, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕТ7Д03 Радиодифузни системи и технологије К2, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕР7О02 Рачунарска графика К4, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 ОЕР7О02 Рачунарска графика К4, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 3МРЗ2И02 Свеприсутно рачунарство У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 3МРС2Б03 Свеприсутно рачунарство У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Б01 Сензори и претварачи A4, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Д01 Сензори и претварачи A4, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕМ6О03 Сензори и претварачи A4, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕУ6Б03 Сензори и претварачи A4, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ4А01 ТВ системи У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕР4А03 Теорија графова A1, A2, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 3ОЕР4А02 Теорија графова A2, A3, 
петак, 17. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ7Б01 Фотографија и графички дизајн У договору са предавачем, 
петак, 17. јун 2022.  15:00 2ОЕУ8А03 Увод у информационе системе A2, 
петак, 17. јун 2022.  15:00 2ОЕР6О02 Информациони системи A1, A2, К1, 
петак, 17. јун 2022.  15:00 2ОЕР7А07 Претраживање информација A2, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕТ7Б03 VoIP Е2, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 3МРЗ1И26 Веб мајнинг У договору са предавачем, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ6О04 Видео продукција У договору са предавачем, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ7Б03 Интернет и веб технологије Е2, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕТ7Д04 Кабловски и оптички комуникациони системи Е2, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ2О01 Математика 2 A4, К4, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 3ОЕЗ2О01 Математика 2 A1, A2, A3, A4, К1, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕТ4О02 Математика 4 К4, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 ОЕЗ2О01 Математика II К4, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕП4Б01 Мерења у електроенергетици Е1, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 3ОЕП4А02 Мерења у електроенергетици Е1, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕМ6А02 Микроталасна техника и електроника Е2, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 3ОЕР4А03 Нумерички алгоритми К4, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А05 Отворени оперативни системи Е2, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 3МП02А02 Планирање електроенергетских система Е1, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 3МУА2А02 Предиктивно управљање К3, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ5О04 Пројектовање електронских система Е2, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А08 Пројектовање интегрисаних кола са мешовитим сигналима Е2, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕР6А03 Развој Wеб апликација У договору са предавачем, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕУ5А02 Системи аутоматског управљања К5, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕР6А02 Системи база података У договору са предавачем, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 3МП02А03 Телекомуникације у електроенергетици К5, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Ф01 Увод у роботику К3, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕУ8О01 Увод у роботику К2, К3, 
понедељак, 20. јун 2022.  09:00 2ОЕТ5О04 Увод у теорију телекомуникација Е2, 
понедељак, 20. јун 2022.  15:00 3МРБ2Б05 Блокчеин технологије A2, 
понедељак, 20. јун 2022.  15:00 3МРЗ2И07 Блокчеин технологије A2, 
понедељак, 20. јун 2022.  15:00 ОЕР6Б01 Интеракција човек рачунар A4, 
понедељак, 20. јун 2022.  15:00 2ОЕР6А01 Интеракција човек-рачунар A3, A4, 
понедељак, 20. јун 2022.  15:00 2ОЕУ4О02 Организација рачунарских система К4, 
понедељак, 20. јун 2022.  15:00 3ОЕУ4О02 Организација рачунарских система К4, 
понедељак, 20. јун 2022.  15:00 2ОЕР6А04 Пројектовање и анализа алгоритама A2, 
понедељак, 20. јун 2022.  15:00 2ОЕР4О02 Структуре података A1, A2, 
понедељак, 20. јун 2022.  15:00 3ОЕР4О02 Структуре података A1, К1, 
понедељак, 20. јун 2022.  15:00 ОЕР4О02 Структуре података A2, 
понедељак, 20. јун 2022.  15:00 3ОЕК4А02 Структуре података и алгоритми A2, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ5О08 Архитектуре дигиталних система A3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕМ7А03 Архитектуре дигиталних система A3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3МРБ1А03 Дигитална форензика К2, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3МРЗ1И11 Дигитална форензика К2, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕТ4О03 Дигиталне телекомуникације 1 К3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕТ5О05 Дигиталне телекомуникације 2 К3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕП4О02 Електричне инсталације и осветљење К3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3ОЕП4О02 Електричне инсталације и осветљење К3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕП7О02 Електромоторни погони К3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3МУА1А01 Интелигентне машине К4, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕР3О05 Логичко пројектовање К2, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3ОЕР3А01 Логичко пројектовање К2, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕУ4А01 Математички методи Е1, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3ОЕУ4А01 Математички методи Е1, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 ОЕР3О01 Математички методи у рачунарству Е1, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ4О04 Микропроцесорски системи К3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3ОЕЕ4О01 Микропроцесорски системи К3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕР8А02 Мобилни системи и сервиси К2, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕМ8А01 Нанотехнологије К5, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3ОЕЕ4А03 Нумеричка математика Е1, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3ОЕМ4А06 Нумеричка математика Е1, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕР5О04 Објектно оријентисано пројектовање A4, К1, К2, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3ОЕР4О01 Објектно оријентисано пројектовање К1, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 ОЕП7Б01 Осветљење К3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕМ4О01 Основи оптике К5, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3ОЕМ4О03 Основи оптике К5, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3МРБ1А02 Пројектовање и имплементација сигурног софтвера К2, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕР8А06 Складиштење података и откривање знања К4, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2МРР2Ц04 Софт компјутинг У договору са предавачем, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3МРИ2Б01 Спектралне технике У договору са предавачем, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3ОЕК4О03 Увод у дигиталне комуникације К3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ1О03 Физика A1, A2, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 3ОЕЗ1О03 Физика A2, A3, 
уторак, 21. јун 2022.  09:00 ОЕЗ1О03 Физика A3, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А04 Адаптивна обрада сигнала К2, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2ОЕР7О01 Вештачка интелигенција К4, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 ОЕР6О02 Вештачка интелигенција К4, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Ц01 Вештачка интелигенција у инжењерству К3, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 3МРС1А03 Географски информациони системи A4, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 3МКС2А05 Дистрибуирани ембедед системи К3, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2МЕМ1О01 ДСП алгоритми и програмирање К2, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А01 ДСП алгоритми и програмирање К2, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2ОЕР8А03 Информационе технологије и системи К3, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ2О07 Лабораторијски практикум - Електронске компоненте У договору са предавачем, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ5О05 Микропроцесорска техника К2, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А03 Напредне микропроцесорске архитектуре К2, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2ОЕП8О01 Одабрана поглавља из електромоторних погона К3, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2ОЕТ5О03 Основи микроталаса К3, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2ОЕМ6А04 Поузданост микроелектронских компонената К2, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 3МЕМ1А02 Пројектовање ембедед система К2, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 3МКС2А04 Рачунарске комуникације К3, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2ОЕР3О04 Рачунарски системи A4, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 ОЕУ3О05 Рачунарски системи A4, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 3МУР1А01 Рачунарски системи за мерење и контролу К3, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 3МУЗ1О01 Рачунарски управљачки системи К3, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2ОЕУ6А02 Савремено управљање индустријским процесима A1, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 3МРЗ2И03 Системи виртуелне и проширене реалности К3, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 2ОЕР6О03 Софтверско инжењерство A2, A3, A4, К1, 
среда, 22. јун 2022.  09:00 3МП01Ц01 Управљање дистрибутивном мрежом К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  09:00 3ОЕЗ2О05 Увод у електронику A1, A2, A3, A4, К1, К2, К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3МКС1А09 IoT сервиси К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕР4О01 Архитектура и организација рачунара A1, A2, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3ОЕР3О04 Архитектура и организација рачунара 1 A2, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕМ6О02 Дигитална микроелектроника К5, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕП5А01 Електроенергетске компоненте К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕУ5Б02 Идентификација система К2, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕП5О02 Машине наизменичне струје К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 ОЕП5О02 Машине наизменичне струје К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕМ3О03 Метрологија електричних величина К4, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕП3О04 Метрологија електричних величина К4, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕУ3О03 Метрологија електричних величина К4, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3ОЕЕ4А02 Метрологија електричних величина К4, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3ОЕК4Б02 Метрологија електричних величина К4, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3ОЕМ3О03 Метрологија електричних величина К4, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3ОЕП3О03 Метрологија електричних величина К4, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3ОЕУ3О05 Метрологија електричних величина К4, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 ОЕП3О04 Метрологија електричних величина К4, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3МУР2Б05 Мобилни комуникациони системи К2, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕП4Б02 Моделирање и симулација динамичких система A3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕУ4О03 Моделирање и симулација динамичких система A3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3ОЕП4А03 Моделирање и симулација динамичких система A3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3ОЕУ3О04 Моделирање и симулација динамичких система A3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕУ6А01 Оптимално управљање A3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕР7О03 Паралелни системи A4, К1, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 ОЕР8О03 Паралелни системи A4, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕМ8А04 Пројектовање материјала за електронику К5, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕУ7О02 Пројектовање система аутоматског управљања К2, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3МКС1А02 Пројектовање ТК мрежа и система К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3МУА2Б04 Савремено управљање индустријским процесима К2, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3МКС2А01 Сателитски системи и сервиси К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3ОЕК3О04 Софтверски алати К5, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕТ6О02 Теорија информација и примене К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕУ6Б08 Теорија информација и примене К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕЕ7О05 Тестирање и дијагностика К5, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕП8Б03 Техника високог напона К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕЕ6Б02 Технике конверзије К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3ОЕП4О01 Трансформатори К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕП4О01 Трансформатори и машине једносмерне струје К3, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕП5Б02 Управљање процесима К2, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 2ОЕУ5О02 Управљање процесима К2, 
четвртак, 23. јун 2022.  15:00 3МУА2Б01 Хидраулични и пнеуматски системи управљања У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3ОЕК4Б03 Вероватноћа и статистика К1, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3ОЕР4А04 Вероватноћа и статистика К1, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕР4А02 Вероватноћа и статистика у рачунарству К1, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ4О03 Дигитална обрада сигнала A4, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3ОЕЕ4О02 Дигитална обрада сигнала A4, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ5О07 Дигитална обрада слике A4, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ8ЗР Дипломски рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕП6О03 Електроенергетска постројења К3, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕП5А02 Електронска мерења К2, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕУ5О01 Електронска мерења К2, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 ОЕП5А02 Електронска мерења К2, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 ОЕР5А03 Електронска мерења К2, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 ОЕП8О04 Завршни рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕП5Б01 Квалитет електричне енергије К3, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕТ8О03 Лабораторијски практикум - РКИТ У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МЕМ2О03 Мастер рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МКЗ2О02 Мастер рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МП02ИЗР Мастер рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МУЗ2ОЗР Мастер рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МЕМ2О02 Мастер рад - студијско-истраживачки рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МКЗ2О01 Мастер рад - студијско-истраживачки рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МП02ИСР Мастер рад - студијско-истраживачки рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МРЗ2ОСР Мастер рад - студијско-истраживачки рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МУЗ2ОСР Мастер рад - студијско-истраживачки рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕТ8О02 Мерења у телекомуникацијама К2, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕМ6А03 Моделирање и симулација микроелектронских компонената и кола Л233, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8Б03 Напредни микроконтролери К5, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕЗ1О02 Основи електротехнике 1 A4, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3ОЕЗ1О02 Основи електротехнике 1 A1, A2, A3, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕМ4О03 Полупроводничке компоненте К5, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3ОЕМ4О02 Полупроводничке компоненте К5, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕП8А02 Програмабилни логички контролери Л24, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕУ6О01 Програмабилни логички контролери Л24, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕР8О01 Програмски преводиоци К4, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 ОЕР7О01 Програмски преводиоци К4, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕМ6А06 Статистика и вероватноћа К1, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ6О07 Стручна пракса У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕМ6О04 Стручна пракса У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МЕМ2О01 Стручна пракса У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МКЗ1О02 Стручна пракса У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МП01О03 Стручна пракса У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МРЗ2О04 Стручна пракса У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МУЗ1О04 Стручна пракса У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕП6О05 Стручна пракса / Тимски пројекат У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕР8О02 Стручна пракса / Тимски пројекат У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕТ8О04 Стручна пракса / Тимски пројекат У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕУ6О04 Стручна пракса / Тимски пројекат У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 2ОЕЕ8А02 Студијска аудиотехника К5, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МЕМ1О01 Студијско-истраживачки рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МКЗ1О01 Студијско-истраживачки рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МРЗ1ОСР Студијско-истраживачки рад У договору са предавачем, 
петак, 24. јун 2022.  09:00 3МУЗ1ОСР Студијско-истраживачки рад У договору са предавачем,