Распоред полагања испита за трећу недељу испитног рока

Пон, 27. Јан, 2020. у 14:27

Објављен је распоред полагања испита на Основним академским студијама за трећу недељу јануарског испитног рока школске 2019/2020. по салама.

Сви испити почињу у 9 ч. Уколико се одлучи да неки од испита почиње касније, студенти ће бити благовремено обавештени.

Предмет Модул Шифра Ш. 2008 Датум Сале
Физика A 2ОЕЗ1О03 ОЕЗ1О03 понедељак, 3. фебруар 2020.

А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2,

131, 231, 431, 531, 121

Веб програмирање RI 2ОЕР5О05   понедељак, 3. фебруар 2020.

А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 131

Мехатроника US 2ОЕУ5Б01 ОЕУ5Б01 понедељак, 3. фебруар 2020. А1
Интернет и Веб технологије EE 2ОЕЕ7Б03 ОЕЕ8Ц03 понедељак, 3. фебруар 2020. А1
Рачунарске комуникације и приступ Интернету T 2ОЕТ7Д01 ОЕТ6Ц03 понедељак, 3. фебруар 2020. А1
Дигиталне телекомуникације 2 T 2ОЕТ5О05 ОЕТ6А01 понедељак, 3. фебруар 2020. А2
Веб програмирање US 2ОЕУ5Ц01   понедељак, 3. фебруар 2020. А2
SCADA системи US 2ОЕУ8О02 ОЕУ7О04 понедељак, 3. фебруар 2020. А1
Дискретна математика RI 2ОЕР3О01 ОЕР4О05 уторак, 4. фебруар 2020. А1, А2, А3, Ч1
Математика 2 A 2ОЕЗ2О01 ОЕЗ2О01 уторак, 4. фебруар 2020. Ч1
Рачунарске мреже и интерфејси EE 2ОЕЕ5О02 ОЕЕ5О02 уторак, 4. фебруар 2020. А1
Релејна заштита EN 2ОЕП7О03 ОЕП7О03 уторак, 4. фебруар 2020. А3
Електромеханичко претварање енергије EN 2ОЕП3А01 ОЕП3А01 уторак, 4. фебруар 2020. А2
Математички методи US 2ОЕУ4А01 ОЕУ4А01 уторак, 4. фебруар 2020. А3
Архитектуре дигиталних система ME 2ОЕМ7А03   уторак, 4. фебруар 2020. А1
Антене и простирање T 2ОЕТ7О03 ОЕТ7О02 уторак, 4. фебруар 2020. А3
Анализа електроенергетских мрежа EN 2ОЕП8О02 ОЕП8О02 уторак, 4. фебруар 2020. А2
Електротехнички материјали EN 2ОЕП3А02 ОЕП3А02 уторак, 4. фебруар 2020. А2
Електромагнетика EN 2ОЕП4О03   уторак, 4. фебруар 2020. А2
Компоненте и кола снаге ME 2ОЕМ8О01 ОЕМ7О01 уторак, 4. фебруар 2020. А3
Аутономни микросистеми ME 2ОЕМ8А02   уторак, 4. фебруар 2020. А3
Примењена електромагнетика ME 2ОЕМ5А02   уторак, 4. фебруар 2020. А3
Рачунарска графика RI 2ОЕР7О02 ОЕР7О02 среда, 5. фебруар 2020. А1, А2, А3, 
Математика 3 US 2ОЕУ3О04 ОЕУ3О04 среда, 5. фебруар 2020. Ч1
Математика 3 EE 2ОЕЕ3О05 ОЕЕ3О05 среда, 5. фебруар 2020. А1
Динамика механизама и машина US 2ОЕУ7О01 ОЕУ7О01 среда, 5. фебруар 2020. А2
Математика 3 EN 2ОЕП3О02 ОЕП3О02 среда, 5. фебруар 2020. А3
Математика 3 ME 2ОЕМ3О02 ОЕМ3О02 среда, 5. фебруар 2020. Ч2
Пројектовање микросистема ME 2ОЕМ7О01 ОЕМ7А01 среда, 5. фебруар 2020. А2
Вероватноћа и статистика у рачунарству RI 2ОЕР4А02   среда, 5. фебруар 2020. А3
Теорија графова RI 2ОЕР4А03   среда, 5. фебруар 2020. А3
Математика 3 T 2ОЕТ3О02 ОЕТ3О02 среда, 5. фебруар 2020. А3
Увод у теорију телекомуникација T 2ОЕТ5О04 ОЕТ4О03 среда, 5. фебруар 2020. А1
Лабораторијски практикум - Електронске компоненте A 2ОЕЗ2О07   среда, 5. фебруар 2020. А1
Електроенергетска кабловска техника EN 2ОЕП6А01 ОЕП6А01 среда, 5. фебруар 2020. А1
Одабрана поглавља из електромоторних погона EN 2ОЕП8О01 ОЕП8О01 среда, 5. фебруар 2020. А1
Нумерички алгоритми RI 2ОЕР4А01   среда, 5. фебруар 2020. А1
Оперативни системи RI 2ОЕР5О02 ОЕР5О02 четвртак, 6. фебруар 2020. А1, А2, А3, А4, Ч1
Логичко пројектовање RI 2ОЕР3О05 ОЕР3О05 четвртак, 6. фебруар 2020. А1, А2, А3, А4
Електронска мерења US 2ОЕУ5О01 ОЕУ5О01 четвртак, 6. фебруар 2020. Ч1
Алгоритми и програмирање A 2ОЕЗ2О03 ОЕЗ2О02 четвртак, 6. фебруар 2020. Ч2
Нелинеарни системи аутоматског управљања US 2ОЕУ7О03 ОЕЗ6О04 четвртак, 6. фебруар 2020. 131, 525
Структуре података RI 2ОЕР4О02 ОЕР4О02 четвртак, 6. фебруар 2020. 231, 525
Пренос електричне енергије EN 2ОЕП5О03 ОЕП5О03 четвртак, 6. фебруар 2020. Ч2, 231
Дигитална обрада слике EE 2ОЕЕ5О07 ОЕЕ7А01 четвртак, 6. фебруар 2020. 131
Информациони системи RI 2ОЕР6О02 ОЕР6Б04 четвртак, 6. фебруар 2020. Ч1
Дигитална обрада слике EE 2ОЕЕ5Б04   четвртак, 6. фебруар 2020. Ч2
Тестирање и дијагностика EE 2ОЕЕ7О05 ОЕЕ8Ц01 четвртак, 6. фебруар 2020. Ч2
Линеарни системи аутоматског управљања US 2ОЕУ4О04 ОЕУ4О04 четвртак, 6. фебруар 2020. 231
Електричне инсталације и осветљење EN 2ОЕП4О02 ОЕП4О02 четвртак, 6. фебруар 2020. 131
Мултимедијални системи RI 2ОЕР8А01 ОЕР8Д01 четвртак, 6. фебруар 2020. 231
Тестирање и дијагностика EE 2ОЕЕ7Ц05   четвртак, 6. фебруар 2020. 525
Електронска мерења EN 2ОЕП5А02 ОЕП5А02 четвртак, 6. фебруар 2020. 525
Мултимедијални системи EE 2ОЕЕ6О03 ОЕЕ5О04 четвртак, 6. фебруар 2020. 525
Пројектовање и анализа алгоритама RI 2ОЕР6А04   четвртак, 6. фебруар 2020. 231
Савремено управљање индустријским процесима US 2ОЕУ6А02   четвртак, 6. фебруар 2020. 231
Сензори и претварачи ME 2ОЕМ6О03 ОЕM6О02 четвртак, 6. фебруар 2020. 231
Основи електротехнике 1 A 2ОЕЗ1О02 ОЕЗ1О02 петак, 7. фебруар 2020.

А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2,

131, 231, 431, 531, 525,

121, 121, 122, 123, 132,

133, 134, 221, 222, 223,

226, 227, 232, 432, 433

Метрологија електричних величина US 2ОЕУ3О03 ОЕУ3О03 петак, 7. фебруар 2020. A1, A2, Č1
Управљање процесима US 2ОЕУ5О02 ОЕУ5О02 петак, 7. фебруар 2020. A3, Č1
Дистрибуирана производња електричне енергије EN 2ОЕП7Б03 ОЕП7Б04 петак, 7. фебруар 2020. 531, 121
Метрологија електричних величина EN 2ОЕП3О04 ОЕП3О04 петак, 7. фебруар 2020. Č2, 131
Метрологија електричних величина ME 2ОЕМ3О03 ОЕМ3О03 петак, 7. фебруар 2020. 525
Управљање процесима EN 2ОЕП5Б02 ОЕП5Б02 петак, 7. фебруар 2020. 231
Квалитет електричне енергије EN 2ОЕП5Б01 ОЕП5Б01 петак, 7. фебруар 2020. 131
Стручна пракса RI 2ОЕР8О02 ОЕР8О01 петак, 7. фебруар 2020. 431
Стручна пракса / Тимски пројекат US 2ОЕУ6О04 ОЕУ8О01 петак, 7. фебруар 2020. PO DOGOVORU
Микроконтролери и програмирање US 2ОЕУ6О02 ОЕУ4О02 петак, 7. фебруар 2020. 431
Поузданост микроелектронских компонената ME 2ОЕМ6А04 ОЕM6А02 петак, 7. фебруар 2020. 431