Распоред полагања испита за другу недељу испитног рока по салама

Сре, 22. Јан, 2020. у 14:37

Објављен је распоред полагања испита за другу недељу јануарског испитног рока школске 2019/2020. по салама.

Сви испити почињу у 9 ч. Уколико се одлучи да неки од испита почиње касније, студенти ће бити благовремено обавештени.

 

Предмет Модул Шифра Ш. 2008. Датум Сале
Објектно оријентисано програмирање RI 2ОЕР3О03 ОЕР3О03 понедељак, 27. јануар 2020. А1, А2, А3, А4
Рачунарске мреже RI 2ОЕР5О03 ОЕР5О03 понедељак, 27. јануар 2020. А1, А2, А3, А4
Пројектовање рачунарских мрежа RI 2ОЕР7А01 ОЕР7Ц01 понедељак, 27. јануар 2020. A4
Електране EN 2ОЕП7О01 ОЕП7О01 понедељак, 27. јануар 2020. Ч2
Карактеризација компонената ME 2ОЕМ5О03   понедељак, 27. јануар 2020. Ч2
Сателитски комуникациони системи T 2ОЕТ7Д02 ОЕТ7Д02 понедељак, 27. јануар 2020. Ч2
Пројектовање VLSI EE 2ОЕЕ7Е04 ОЕЕ7А01 понедељак, 27. јануар 2020. Ч2
Радиодифузни системи и технологије T 2ОЕТ7Д03 ОЕТ7Ц02 понедељак, 27. јануар 2020. Ч2
Објектно оријентисано пројектовање RI 2ОЕР5О04 ОЕР6О04 уторак, 28. јануар 2020. А1, А2, А3
Пројектовање система аутоматског управљања US 2ОЕУ7О02 ОЕУ7О02 уторак, 28. јануар 2020. А3
Основе објектно оријентисаног програмирања US 2ОЕУ3О05 ОЕУ5Б02 уторак, 28. јануар 2020. А1, А3
Машине наизменичне струје EN 2ОЕП5О02 ОЕП5О02 уторак, 28. јануар 2020. А4
Основе објектно оријентисаног програмирања EE 2ОЕЕ3О04 ОЕЕ7Ц06 уторак, 28. јануар 2020. А2
Основи телекомуникација T 2ОЕТ3О05 ОЕТ3О05 уторак, 28. јануар 2020. А2
РФ електроника EE 2ОЕЕ5О03 ОЕЕ5О03 уторак, 28. јануар 2020. А4
Нови материјали и технологије ME 2ОЕМ5О04 ОЕM5О04 уторак, 28. јануар 2020. А4
Мобилни комуникациони системи T 2ОЕТ7О04 ОЕТ7А02 уторак, 28. јануар 2020. А3
Електрична и електронска мерења EE 2ОЕЕ5А01   уторак, 28. јануар 2020. А3
Методи и системи за обраду сигнала RI 2ОЕР7А03 ОЕР7Ц03 уторак, 28. јануар 2020. Ч2
Математика 1 A 2ОЕЗ1О01 ОЕЗ1О01 среда, 29. јануар 2020.

А1, А2, А3, А4, Ч1,

Ч2, 131, 231, 525

Напредне базе података RI 2ОЕР7А05 ОЕР7Ц05 среда, 29. јануар 2020. ПО ДОГОВОРУ
Системи аутоматског управљања US 2ОЕУ5А02 ОЕУ5А02 среда, 29. јануар 2020. А1
Архитектура и пројектовање софтвера RI 2ОЕР7А06 ОЕР7Ц06 среда, 29. јануар 2020. А3
Пројектовање штампаних плоча ME 2ОЕМ7О02 ОЕM5А01 среда, 29. јануар 2020. А3
Базе података RI 2ОЕР4О04 ОЕР4О04 среда, 29. јануар 2020. А2
Системи за рад у реалном времену EE 2ОЕЕ7О01 ОЕЕ7О01 среда, 29. јануар 2020. А2
Лабораторијски практикум - Основи електротехнике A 2ОЕЗ2О06   среда, 29. јануар 2020. А2
Дигитални системи аутоматског управљања US 2ОЕУ5А01 ОЕУ5А01 среда, 29. јануар 2020. А2
Мобилни системи и сервиси RI 2ОЕР8А02 ОЕР8Д02 среда, 29. јануар 2020. А2
Електромеханичко претварање енергије US 2ОЕУ5Ц02 ОЕУ5Ц03 среда, 29. јануар 2020. А2
Микроталасна техника и електроника ME 2ОЕМ6А02 ОЕM6А07 среда, 29. јануар 2020. А2
Системи база података RI 2ОЕР6А02 ОЕР6Б02 среда, 29. јануар 2020. ПО ДОГОВОРУ
Системи аутоматског управљања EN 2ОЕП7Б02 ОЕП7Б02 среда, 29. јануар 2020. А2
Серво системи US 2ОЕУ7А01   среда, 29. јануар 2020. А2
Дигитална електроника RI 2ОЕР3О02 ОЕР3О02 четвртак, 30. јануар 2020. А1, А2, А3, А4
Вештачка интелигенција RI 2ОЕР7О01 ОЕР6О02 четвртак, 30. јануар 2020. А1, А2, А3, А4
Соларне компоненте и системи US 2ОЕУ7А05 ОЕУ5Ц04 четвртак, 30. јануар 2020. Ч1
Електроенергетске компоненте EN 2ОЕП5А01 ОЕП5А01 четвртак, 30. јануар 2020. Ч2
Материјали за електронику ME 2ОЕМ3О05 ОЕМ3О05 четвртак, 30. јануар 2020. Ч2
Соларне компоненте и системи ME 2ОЕМ7А04 ОЕМ7О03 четвртак, 30. јануар 2020. Ч1
Пројектовање и симулација микроел. компонената ME 2ОЕМ7О03 ОЕМ7О02 четвртак, 30. јануар 2020. Ч1
Аналогна микроелектроника ME 2ОЕМ5О02 ОЕM5О02 четвртак, 30. јануар 2020. А4
Соларне компоненте и системи EE 2ОЕЕ7О02   четвртак, 30. јануар 2020. Ч1
Дигитална електроника US 2ОЕУ4О01 ОЕУ4О01 четвртак, 30. јануар 2020. Ч1
Дигитална електроника EE 2ОЕЕ4О01 ОЕЕ3О02 четвртак, 30. јануар 2020. А4
Обновљиви извори енергије EE 2ОЕЕ5Ц05   четвртак, 30. јануар 2020. Ч1
Оптоелектроника ME 2ОЕМ8О02 ОЕM5О03 четвртак, 30. јануар 2020. А4
Уземљивачи EN 2ОЕП8Б01 ОЕП8А01 четвртак, 30. јануар 2020. Ч2
Електроенергетска постројења EN 2ОЕП6О03 ОЕП6О03 четвртак, 30. јануар 2020. Ч2
Пројектовање материјала за електронику ME 2ОЕМ8А04 ОЕМ4А02 четвртак, 30. јануар 2020. А4
Увод у роботику US 2ОЕУ8О01 ОЕУ8О02 четвртак, 30. јануар 2020. Ч1
Телекомуникације RI 2ОЕР5А02 ОЕР5А01 петак, 31. јануар 2020. А1, А2
Електрична кола US 2ОЕУ3О01 ОЕУ3О01 петак, 31. јануар 2020. А2, А3, А4
Технологије за подршку учењу RI 2ОЕР7А08   петак, 31. јануар 2020. ПО ДОГОВОРУ
Телекомуникације EE 2ОЕЕ3О02 ОЕЕ4О01 петак, 31. јануар 2020. Ч2
Паралелни системи RI 2ОЕР7О03 ОЕР8О03 петак, 31. јануар 2020. А1
Мерење неелектричних величина US 2ОЕУ7О04 ОЕУ6О03 петак, 31. јануар 2020. А3
Електромоторни погони EN 2ОЕП7О02 ОЕП7О02 петак, 31. јануар 2020. Ч1
Основи електротехнике 2 A 2ОЕЗ2О02 ОЕЗ2О03 петак, 31. јануар 2020. А4
Електрична кола у електроенергетици EN 2ОЕП3О01 ОЕП3О01 петак, 31. јануар 2020. А4
Пројектовање електронских система EE 2ОЕЕ5О04 ОЕЕ6Б01 петак, 31. јануар 2020. Ч1
Пројектовање електронских система EE 2ОЕЕ5О06   петак, 31. јануар 2020. Ч1
Програмски језици RI 2ОЕР4О03 ОЕР4О03 петак, 31. јануар 2020. Ч1
Електромоторни погони US 2ОЕУ7А07 ОЕУ7А04 петак, 31. јануар 2020. Ч1
Микропроцесорска техника EE 2ОЕЕ5О05 ОЕЕ6О02 петак, 31. јануар 2020. Ч1
Мерења у микроелектроници ME 2ОЕМ7А02 ОЕМ8А07 петак, 31. јануар 2020. А3
Фотографија и графички дизајн EE 2ОЕЕ7Б01 ОЕЕ4А02 петак, 31. јануар 2020. Ч2
Камера и монтажа EE 2ОЕЕ7О03 ОЕЕ7Б06 петак, 31. јануар 2020. Ч2
Електрична кола и сигнали T 2ОЕТ3О04 ОЕТ3О04 петак, 31. јануар 2020. А2
Софтверско инжењерство RI 2ОЕР6О03 ОЕР6О04 петак, 31. јануар 2020. А1
Мерења у екологији US 2ОЕУ8А04 ОЕУ8Б06 петак, 31. јануар 2020. А3