Упитник за потребе међународног пројекта ЕУРОСТУДЕНТ

Уто, 25. Апр, 2017. у 15:04

Позивамо Вас да попуните упитник за потребе међународног пројекта ЕУРОСТУДЕНТ.

У оквиру овог упитника биће Вам постављена питања у вези животног стандарда, мобилности, перспективе у погледу запошљивости, као и задовољства студијама.

Онлајн верзији упитника можете приступити кликом на линк.

Пројекат ЕУРОСТУДЕНТ и подаци који ће бити прикупљени у оквиру њега од значаја су јер омогућавају поређење студирања и живота студената у Србији са стањем у другим европским земљама. Поред тога, бићемо у прилици да идентификујемо позитивне и негативне стране студирања у Србији, и на тај начин, у складу са резултатима, предложимо нека решења или кораке за будуће побољшање студентског статуса.

За попуњавање упитника биће Вам потребно око 20 минута. Молимо Вас да питања пажљиво прочитате и одговорите у складу са упутством. Одговори су у потпуности анонимни – не постоји могућност да знамо ко је попунио анкету, нити да повежемо Ваше одговоре са Вама. Прикупљени подаци биће употребљени искључиво у сврху истраживања.

За сва додатна питања и коментаре, можете нам се обратити путем мејла, на адресу eurostudent@rect.bg.ac.rs