Анкета за студенте рачунарства и информатике о избору факултета

Чет, 28. Дец, 2017. у 12:40

На иницијативу групе професора са факултета из Србије који имају студијске програме из области рачунарства и информатике покренута је анонимна анкета која има за циљ да дође до одговора на питања због чега средњошколци желе да студирају на одређеним студијским програмима из рачунарства и информатике, као и о томе да ли су студенти ових студијских програма задовољни својим избором студијског програма и шта би желели да промене.

Циљна група су студенти рачунарства и информатике у Србији.

Резултати анкете би требало да омогуће спровођење анализе којом ће бити идентификовани најутицајнији параметри на основу којих средњошколци бирају факултет и студијски програм из области рачунарства и информатике.

Резултати такве анализе треба да утичу на подизање квалитета студијских програма у области рачунарства и информатике.

Анкета је у потпуности анонимна.

Молимо студенте са модула Рачунарство и информатика да попуне анкету. Линк до анкете је видљив након логовања на СИП.