Презентација модула Управљање системима и Електроенергетика

Пет, 27. Мај, 2022. у 9:26

Презентација модула Управљање системима и Електроенергетика основних академских студија одржаће се у понедељак, 30. маја 2022. у амфитеатру А1.

Презентација модула Електроенергетика основних академских студија почиње се у 12.00 часова.

Гости ће бити наши бивши студенти који имају радна искуства у различитим фирмама, а тренутно раде у фабрици Johnson Electric. Говориће о могућности запошљавања енергетичара.

Презентација модула Управљање системима основних академских студија одржаће се у 12.45 часова.

Презентацији ће присуствовати представници компанија GOODYEAR/Cooper Tyres i Danieli Systec Engineering, који ће говорити о праксама које нуде и могућностима запошљавања.

Након презентације, предвиђен је разговор са представницима компанија и обилазак лабораторија Катедре за аутоматику.

Презентацији могу присуствовати сви студенти без обзира на годину студирања.