Почело попуњавање Упитника за вредновање квалитета наставног процеса на МАС

Уто, 7. Мај, 2019. у 10:00

Почело је попуњавање Упитника за вредновање квалитета наставног процеса за све предмете на Мастер академским студијама.

Попуњавање упитника траје од понедељка 6. маја 2019. до петка 7. јуна 2019.

Све детаље око процеса анкетирања имате у чланку: Он-лајн попуњавање анкета

Сви студенти су у обавези да учествују у процесу анкетирања у циљу подизања квалитета наставе и унапређења резултата студирања.

Приликом попуњавања упитника обезбеђена је анонимност оцењивања техничким мерама и процедурама Рачунарско-информационог центра (РИЦ).

О анонимности података старају се одговорна лица РИЦ-а, представници Студентског парламента Електронског факултета (СПЕФ) и чланови Комисије за обезбеђење квалитета.

Сви приговори у вези процеса попуњавања Упитника могу се упутити СПЕФ-у на и-мејл адресу spef@elfak.ni.ac.rs, на тел. 529-633 или лично у просторијама СПЕФ-а.

Надзор над процесом вредновања спроводе чланови Комисије за обезбеђење квалитета.