Распоред полагања колоквијума у пролећном семестру

Чет, 23. Мар, 2017. у 11:53

Распоред полагања колоквијума у пролећном семестру школске 2016/2017. године на вишим годинама основних академских студија.

 

НАЗИВ ПРЕДМЕТА КОЛОКВИЈУМ МОДУЛ ДАТУМ ВРЕМЕ САЛЕ
Математички методи     27.06.2017. 09 ч А1
Трансформатори и машине једносмерне струје     26.06.2017. 09 ч Ч1
Дигиталне телекомуникације други   четвртак, 15.06.2017. 09 ч А4
Вероватноћа и статистика у рачунарству други   субота, 10.06.2017. 14 ч А1, А2, А3
Моделирање и симулација динамичких система други УС, ЕЕН субота, 10.06.2017. 14 ч А4
Електромагнетика - одабрана поглавља     субота, 10.06.2017. 09,00ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 132, 133, 134 и 432
Основи електротехнике 2 други   субота, 10.06.2017. 09,00ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 132, 133, 134 и 432
Оптичке комуникације други   петак, 09.06.2017. 15,00 ч 132
Електричне инсталације и осветљења други   четвртак, 08.06.2017. 10,00 ч Ч1
Електроенергетска постројења     среда, 07.06.2017. 14,00ч А1
Дигитална електроника     среда, 07.06.2017. 10,00ч А2, Ч1 и Ч2
Системи за управљање и надзор у индустрији     уторак, 06.06.2017. 09,00ч Ч1 и Ч2
Аналогна електроника     понедељак, 05.06.2017. 10,15ч Лаб. 204
Електроенске компоненте други   Субота, 03.06.2017. 09,00ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 133,134, 221, 222, 223, 226 и 227
Мерења у електроенетгетици други   Уторак, 30.05.2017. 10,15ч Ч1
Полупроводничке компоненте други   Петак, 19.05.2017. 14,00ч А4
Дигиталне телекомуникације први   Петак, 19.05.2017. 14,00ч А4
Дистрибутивне и индустријске мреже први   Петак, 19.05.2017. 14,00ч А4
Испитивање електричних машина први   Четвртак, 18.05.2017. 15,00ч А1
Математика IV први   Четвртак, 18.05.2017 15,00ч A1
Социјални и правни аспекти информатике први   Среда, 17.05.2017. 09,00ч 525
Базе података први РИ Понедељак, 15.05.2017. 15,30ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 531 и 525
Линеарни САУ први    Петак, 12.05.2017. 14,00ч А3 и А4
Микроконтролери и програмирање први    Петак, 12.05.2017. 14,00ч А3 и А4
Трансформатори и машине једносмерне струје  први   Четвртак, 11.05.2017.   14,00ч  А1
Основи енергетске електронике  први   Четвртак, 11.05.2017. 09,00ч Ч1
Микрорачунарски системи први   Субота, 06.05.2017. 14,00ч А1, А2, А3 и А4
Програмски језици први   Субота, 06.05.2017. 09,00ч Рачунарске учионице
Алгоритми и програмирање први   Субота, 06.05.2017. 09,00ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121,122 и 123
Паралелни системи први РИ Петак, 05.05.2017. 14,00ч А3, А4, Ч1, Ч2 и 131
Електромагнетика   ЕЕ Петак, 05.05.2017. 14,00ч А3
Технологије микросистема     Четвртак, 04.05.2017. 14,00ч А1
Уземљивачи     Четвртак, 04.05.2017. 14,00ч А1
Дистрибуирани системи први  РИ Петак, 28.04.2017. 14,00ч А3, А4, Ч1, Ч2, 131, 231, 525 и 531
Математички методи први  УС Петак, 28.04.2017. 14,00ч А3, А4, Ч1, Ч2, 131, 231, 525 и 531
Електричне инсталације и осветљење     Четвртак, 27.04.2017. 14,00ч А3
Моделирање и симулација динамицких система   УС, ЕЕН Уторак, 25.04.2017. 12,00ч А1 и А2
Математика 2     Субота, 22.04.2017. 09,00ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 133, 134, 221, 222 и 223
Анализа електроенергетских мрежа     Четвртак, 13.04.2017. 14,00ч А1
Електроенергетска кабловска техника     Четвртак, 13.04.2017. 14,00ч А1
Дигитална електроника први   Среда, 12.04.2017. 12,00ч А2, Ч1 и Ч2
Оптичке комуникације први   Понедељак, 10.04.2017. 12,00ч 232
Електронске компоненте први   Субота, 08.04.2017. 09,00ч A1, A2, A3, A4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 133,134, 221, 222, 223, 226, 227, 232, 432, 433 и 434
Организација рачунарских система први   Субота, 08.04.2017. 09,00ч A1, A2, A3, A4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 133,134, 221, 222, 223, 226, 227, 232, 432, 433 и 434
Основи оптике први   Субота, 08.04.2017. 09,00ч A1, A2, A3, A4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 133,134, 221, 222, 223, 226, 227, 232, 432, 433 и 434
Електромагнетика-одабрана поглавља први   Субота, 08.04.2017. 09,00ч A1, A2, A3, A4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 133,134, 221, 222, 223, 226, 227, 232, 432, 433 и 434
Вероватноћа и статистика у рачунарству први   Субота, 08.04.2017. 14,00ч A1, A2, A3 и A4
Софтверско инжењерство први   Уторак, 04.04.2017. 08,15ч А3, 131, Ч1, Ч2
Структуре података први РИ Понедељак, 03.04.2017. 14,00ч А1, А2, А3, А4 и ч1
Аналогна електроника први   Понедељак, 03.04.2017. 10,15ч Лаб. 204
Електроенергетска постројења први ЕЕН Понедељак, 03.04.2017. 14,00ч А1, А2, А3, А4 и ч1
Полупроводничке компоненте први   Петак, 31.03.2017. 15,00ч 525
Системи за управљање и надзор у индустрији први   Уторак, 28.03.2017. 09,00ч ч1, ч2
Мерења у електроенегетици први   Уторак, 28.03.2017. 10,00ч 531