Распоред полагања колоквијума у јесењем семестру

Уто, 10. Јан, 2017. у 14:41

 

НАЗИВ ПРЕДМЕТА КОЛОКВИЈУМ МОДУЛ ДАТУМ ВРЕМЕ САЛЕ
Експлоатација електроенегетских мрежа други ЕЕН Уторак, 28.02.2017. 14,00ч А3
Управљање електроенегетским претварачима и погонима     Петак, 17.02.2017 14,00ч А1
Статички електрицитет у технолошким процесима други ЕЕН Понедељак, 13.02.2017 14,00ч А2
Регулација електромоторних погона     Понедељак, 13.02.2017 09,00ч 525
Машине наизменичне струје     Petak, 10.02.2017 14,00ч A1
Заштита у електроенергетици други   Petak, 10.02.2017 09,00ч A1
Рачунарски мерно-информациони системи у индустрији други   Petak, 10.02.2017 09,00ч A2
Рачунарске мреже и интерфејси други   Уторак, 07.02.2017. 14,00ч 59
Електронска мерења други  

Понедељак,

06.02.2017.

14,00ч А2
Електроенергетске компоненте   ЕЕН Петак, 03.02.2017. 09,00ч А3
Електране   ЕЕН Петак, 03.02.2017. 09,00ч А4
Материјали за електронику   М Петак, 03.02.2017. 09,00ч 525
Телекомуникације у електроенергетици први   Петак, 03.02.2017. 08,00ч 231
Управљање процесима други УС Среда, 01.02.2017. 14,00ч А1
Основи телекомуникација други  

Среда,

01.02.2017.

14,00ч А2
Физика други   Уторак, 31.01.2017. 09,00ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 525, 531, 431, 231, 131, 121, 122
Метрологија електричних величина други   Уторак, 31.01.2017. 09,00ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 525, 531, 431, 231, 131, 121, 122
Статички електрицитет у технолошким процесима други   Понедељак, 30.01.2017. 14,00ч А1
Заштита од атмосферских пражњења други ЕЕН Понедељак, 30.01.2017. 14,00ч А1
Антене и простирања други Т Понедељак, 30.01.2017. 09,00ч А1
Управљање процесима други ЕЕН Понедељак, 30.01.2017. 09,00ч А2
Увод у рачунарство други   субота, 28.01.2017. 9,00ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 134, 221, 222, 223, 226, 227, 232, 432
Техника конверзије други   петак, 27.01.2017. 14,00ч 59
Основи објектно-оријентисаног програмирања   РИ петак, 27.01.2017. 09,00ч до 17,00ч 234, 521, 522, 233 и 332
Електроенергетски претварачи други   четвртак, 26.01.2017. 14ч Ч1
Математика 3     четвртак, 26.01.2017. 14ч А2
Дигитални САУ     четвртак, 26.01.2017. 14ч А1
Аутоматско управљање други ЕЕН четвртак, 26.01.2017. 11,00ч А2
Електронска физика чврстог тела     четвртак, 26.01.2017. 9,00ч 233
Рачунарски мерно-информациони системи у индустрији (МАС) други   уторак, 24.01.2017. 14,00ч А2
Системи за рад у реалном времену други   уторак, 24.01.2017. 10,00ч 59
Рачунарска графика други  

понедељак,

23.01.2017.
11,00ч Рачунарске учионице
Архитектуре дигиталних система други   понедељак, 23.01.2017. 11,00ч 59
Дистрибуирана производња електричне енергије други   субота, 21.01.2017. 09,00ч А1
Основи електротехнике други   субота, 21.01.2017. 09,00ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 134, 221, 222, 223, 226, 227, 232, 432, 433 и 434
Основи електронике други   субота, 21.01.2017. 09,00ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 134, 221, 222, 223, 226, 227, 232, 432, 433 и 434
Оперативни системи други   субота, 21.01.2017. 09,00ч Рачунарске учионице (234,521 и 522)
Програмски преводиоци први   петак, 20.01.2017. 14,00ч A1 и A2
Пренос електричне енергије први   петак, 20.01.2017. 14,00ч A1 и A2
Дигитална електроника први   четвртак, 19.01.2017. 09,00ч A1, A2, Ч1 и Ч2
Извори за напајање други   четвртак, 19.01.2017. 14,00ч Ч1
Веб програмирање први   четвртак, 19.01.2017. 10,00ч Рачунарске учионице
Управљање електроенергетским претварачима и погонима први ЕЕН уторак, 17.01.2017. 14,00ч А1 и А3
Теорија игара први РИ уторак, 17.01.2017. 14,00ч А1 и А3
Телекомуникације први РИ уторак, 17.01.2017. 14,00ч А1 и А3
Електромоторни погони први   понедељак, 16.01.2017. 14,00ч А1
Електрична кола први   понедељак, 16.01.2017. 14,00ч А1, А2, А3 и А4
Дигитални САУ први   понедељак, 16.01.2017. 14,00ч А1, А2, А3 и А4
Рачунарски мерно-информациони системи у индустрији први   понедељак, 16.01.2017. 14,00ч А1, А2, А3 и А4
Рачунарске мреже први РИ петак, 13.01.2017. 14,00ч A3, A4, 525 и Ч1
Пакетске комуникације први Т петак, 13.01.2017. 09,00ч 122
Регулација електромоторних погона први УС, ЕЕН четвртак, 12.01.2017. 14,00ч A1
Пословне комуникације други   уторак, 10.01.2017. 14,00ч А1, А2, А3 и А4.
Друштво и одрживи развој други   уторак, 10.01.2017. 14,00ч А1, А2, А3 и А4.
Рачунарске мреже и интерфејси први   петак, 30.12.2016. 15,00ч Стара зграда
Акустика први Т четвртак, 29.12.2016. 10,00ч Ч1
Експлоатација електроенергетских мрежа први ЕЕН четвртак, 29.12.2016. 14,00ч A1
Аутоматско управљање први ЕЕН четвртак, 29.12.2016. 12,00ч A2
Електромоторни погони први ЕЕН среда, 28.12.2016. 14,00ч A1
Системи аутоматског управљања први   понедељак, 26.12.2016. 14,00ч Л24
Пројектовање рачунарских мрежа први   понедељак, 26.12.2016. 08,00ч Л332 и 527
Заштита у електроенергетици први   субота, 24.12.2016. 09,00ч A1
Оперативни системи први   субота, 24.12.2016. 09,00ч Рачунарске учионице (234,521 и 522)
Системи за рад у реалном времену први   петак, 23.12.2016. 15,00ч Стара зграда
Технике конверзије први   петак, 23.12.2016. 15,00ч Стара зграда
Електроника у медицини први   четвртак, 22.12.2016. 15,00ч А1
Основе oбјектно-оријентисаног програмирања први   четвртак, 22.12.2016. 15,00ч А3 и А4
Управљање процесима први УС, ЕЕН четвртак, 22.12.2016. 15,00ч А1
Заштита информација први   среда, 21.12.2016. 16,00ч A1 и A2
Дистрибуирана производња електричне енергије први   субота, 17.12.2016. 09,00ч A1
Рачунарске мреже и материјали за електронику први   субота, 17.12.2016. 09,00ч A1,A2, A3 и A4
Програмски преводиоци први РИ петак, 16.12.2016. 14,00ч A3, A4, Ч1 и Ч2
Извори за напајање први   петак, 16.12.2016. 14,00ч A3, A4, Ч1 и Ч2
Електрична кола први   петак, 16.12.2016. 14,00ч A3, A4, Ч1 и Ч2
Електрична кола у електроенергетици први ЕЕН петак, 16.12.2016. 14,00ч A3, A4, Ч1 и Ч2
Машине наизменичне струје први ЕЕН петак, 16.12.2016. 14,00ч A3, A4, Ч1 и Ч2
Телекомуникације први   среда, 14.12.2016. 14,00ч 134
Пословне комуникације први   уторак, 13.12.2016. 14,00ч А1, А2 и А3
Основи телекомуникација први   понедељак, 12.12.2016. 10,00ч 227
Објектно-оријентисано програмирање први РИ понедељак, 12.12.2016. 9,00ч Рачунарске учионице
Метрологија електричних величина први   субота, 10.12.2016. 9,00 ч

A1, A2, A3, A4

Физика први   субота, 10.12.2016. 9,00 ч

A1, A2, A3, A4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 134, 221, 222, 223, 226, 227 i 232

Рачунарска графика први   субота, 10.12.2016. 11,00 ч Рачунарске учионице
Антене и простирање први Т петак, 09.12.2016. 14,00ч

131 и 132

Оперативни системи први РИ петак, 09.12.2016. 13,00ч А1, А3 и Ч1
Рачунарски системи први  РИ четвртак, 08.12.2016. 15,00 ч A1, A2, A3, A4, Ч1, Ч2, 131, 231 431 и 531
Електроенергетски претварачи први   четвртак, 08.12.2016. 14,00 ч 231
Електроенергетске компоненте први ЕЕН среда, 07.12.2016. 13,00ч А1
Увод у рачунарставо први   субота, 03.12.2016. 09,00 ч А1, А2, А3, А4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 134, 221, 222, 223, 226, 227, 232, 432, 433 и 434
Веб програмирање први   четвртак, 01.12.2016. 12,15 ч 521, 522, 234, 527, 233 и 334
Дигитална електроника први   четвртак, 01.12.2016. 09,00 ч A1, A2, Ч1 и Ч2
Rачунарски мерно информациони системи у индустрији први   среда, 30.11.2016. 14,00ч А3
Пренос електричне енергије први   среда, 30.11.2016. 14,00ч А1
Пројектовање рачунарских мрежа први   среда, 30.11.2016. 10,00 до 13,00ч 332 и 527
Увод у теорију игара први РИ уторак, 29.11.2016. 16,00ч А3
Дискретна математика први РИ понедељак, 28.11.2016. 14,00ч A1, A2, А3 и A4
Електране први ЕЕН понедељак, 28.11.2016. 14,00ч A1, A2, А3 и A4
Оперативни системи први   субота, 26.11.2016. 09,00ч Рачунарске учионице
Математика 1 први   субота, 26.11.2016. 09,00ч A1, A2, A3, A4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 134, 221, 222, 223, 226, 227, 232, 432, 433 и 434
Основи електронике први УС, ЕЕН, ЕКМ, ЕЛК, ТЕЛ и СНП субота, 26.11.2016. 09,00ч A1, A2 и A3
Друштво и одрживи развој први РИ уторак, 22.11.2016. 16,00ч A2
Основи електротехнике I први   субота, 19.11.2016. 09,00ч A1, A2, A3, A4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 134, 221, 222, 223, 226, 227, 232, 233, 432, 433 i 434
Математика 3 први Електроенергетика субота, 19.11.2016. 09,00ч A1, A2, A3, A4, Ч1, Ч2, 131, 231, 431, 531, 525, 121, 122, 123, 132, 134, 221, 222, 223, 226, 227, 232, 233, 432, 433 i 434
Заштита информација први РИ  среда, 16.11.2016. 16,00ч-18,00ч A1, A2

 

 

*Табела ће бити ажурирана са пристизањем нових информација.